CARNEO SeniorSafe hodinky plus 4G Black

CARNEO SeniorSafe hodinky plus 4G Black
CARNEO SeniorSafe hodinky plus 4G Black
it

GPS sledovanie umožňuje dohľad nad polohou nositeľa - Snímač srdcového tepu monitoruje zdravotný stav - Meranie telesnej teploty detekuje zdravotné problémy


Hodinky CARNEO SeniorSafe+ 4G GPS sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám seniorov alebo ľudí trpiacich zdravotnými problémami, ktoré vyžadujú neustále sledovanie. Tieto inteligentné hodinky poskytujú pokročilé funkcie ako je snímač srdcového tepu a meranie telesnej teploty, ktoré sú kľúčové pre udržanie kontroly nad zdravotným stavom užívateľa. S vstavanou GPS funkciou majú príbuzní možnosť sledovať polohu nositeľa v reálnom čase, čo pridáva ďalšiu vrstvu bezpečnosti a pokojnú myseľ pre rodinu. Vďaka možnosti uskutočňovania hlasových hovorov a videohovorov je komunikácia medzi užívateľom a starostlivými osobami hladká a bezproblémová.

Dlhá výdrž batérie, až 700 mAh, zaručuje, že hodinky ostávajú funkčné po dlhý čas bez nutnosti častého dobíjania. CARNEO SeniorSafe+ 4G je vyhotovené v elegantnej čiernej farbe, ktorá je vhodná pre každého užívateľa bez ohľadu na pohlavie alebo životný štýl.

Prednosti produktu:

 • GPS sledovanie: Zaisťuje možnosť dohľadu nad polohou nositeľa pre prípad, že by sa ocitol mimo známe prostredie.
 • Snímač srdcového tepu: Monitoruje srdcovú činnosť a pomáha sledovať celkový zdravotný stav užívateľa.
 • Meranie telesnej teploty: Užitočná funkcia pre zaznamenávanie teplotných zmien a včasnú detekciu možných zdravotných problémov.
 • Možnosť hlasových hovorov a videohovorov: Uľahčuje komunikáciu medzi seniorom a jeho blízkymi aj na diaľku a poskytuje viac možností pre osobný kontakt.
 • Dlhá výdrž batérie (700 mAh): Šetrí čas užívateľa a znižuje potrebu častého nabíjania.
 • Elegantný čierny dizajn: Hodinky vyzerajú moderné a sú univerzálne, ľahko sa kombinujú s rôznymi štýlmi oblečenia.
 • Prispôsobené pre seniorov: Užívateľsky prívetivé rozhranie a funkcie sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na potreby starších osôb.

Všeobecné parametre

Funkcie

 • Vodotesnosť 30 m
 • ok
  GPS

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 8588009299141
  CAR0015b1
recenzia
Marek 21.03.2024

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
senzor pádu
lokalizacia
volanie

Na diaľku vidím, ako sa mojej babičke darí. Môžem jej zavolať, má bezpečnostné funkcie, červené tlačidlo, senzor pádu. Lokalizátor človeka. Výdrž batérie takmer týždeň. Presne to, čo som potreboval pred návratom. Konečne inteligentné hodinky.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)