ALAVIS MSM pre kone a pony plv. 600 g

ALAVIS MSM pre kone a pony plv. 600 g
ALAVIS MSM pre kone a pony plv. 600 g
it

Alavis MSM pre kone 600g) - Veterinárny prípravok pre kone proti zápalu a bolesti a na spevnenie väzov a šliach. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinácii so značkovými kolagény Collyss a Cartidyss. Vhodné po úrazoch a operáciách. - == Prírodný prostriedok proti zápalu a bolesti ALAVIS ™ MSM pre kone obsahuje ultra ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

 • Kódy predajcov 8594191410066
  4872
  6216294002024
  120048
  000000981217
  X30896
Alavis MSM pre kone 600g) - Veterinárny prípravok pre kone proti zápalu a bolesti a na spevnenie väzov a šliach. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinácii so značkovými kolagény Collyss a Cartidyss. Vhodné po úrazoch a operáciách. - == Prírodný prostriedok proti zápalu a bolesti
ALAVIS ™ MSM pre kone obsahuje ultra čistú podobu látky MSM v kombinácii so značkovými kolagény Collyss a Cartidyss.
ALAVIS ™ MSM pre kone má preukázané analgetické (bolesť tíšiace) a antiflogistické (protizápalové) účinky. Znižuje produkciu mediátorov zápalu, napomáha zlepšeniu fyzickej kondície, spevňuje väzy a šľachy, chráni namáhané kĺby a zlepšuje ich funkciu. Pri užívaní prípravku ALAVIS ™ MSM bolo zistené lepšie hojenie rán, preto je vhodné ho užívať u poúrazových a pooperačných stavov.
ALAVIS ™ MSM pre kone sa vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom podieľajú tiež na odbúravaní poškodeného kĺbového tkaniva. Možno ho tiež úspešne využiť v alergológii pre zmiernenie alergických prejavov. Tiež podporuje obnovu srsti a kopytnej rohoviny.
ALAVIS ™ MSM pre kone možno podávať aj preventívne, kedy v tele nie je zápal. Ak nie je v tele zápal, využíva sa látka MSM pre regeneráciu a relaxáciu svalov a pre spevnenie kolagénnych vlákien, ktoré sú nielen vo väzivách a šľachách, ale aj vo vláknitej zložke chrupaviek a kostí, a tým dôjde k spevneniu ako chrupaviek tak kostného tkaniva. Pomocou látky MSM teda dochádza k spevneniu celého pohybového aparátu.
== Odporúčame:
* u hříbat od 2. – 3. měsíce věku\\\\* u mladých koní\\\\* u dostihových, sportovních a pracovních koní\\\\* u starších a těžších koní\\\\* u poúrazových a pooperačních stavech\\\\* u koní s projevy alergií (zmírňuje projevy alergických reakcí)\\\\* při zhoršené kvalitě srsti, zejména matné srsti
=== Látky obsiahnuté v prípravku ALAVIS ™ MSM pre kone:
MSM - Methylsulfonylmethan MSM - Methylsulfonylmethan je látka obsahujúca organicky viazanú síru, ktorá pôsobí na spevnenie väzov a šliach, potlačenie zápalu a bolesti a na regeneráciu a relaxáciu svalov. Ďalej vykazuje silné antioxidačné a iné pozitívne účinky a je jedinečným zdrojom sírnych zlúčenín, ktoré v organizme pozitívne pôsobia, a to najmä v poškodenej kĺbovej chrupavke. Síra je okrem iného zapojená do procesu tvorby kolagénu a glukosamínov - základných stavebných látok kĺbových chrupaviek a spojivových tkanív.
Collyss®
Collyss® - kolagén typu I v najvyššej kvalite - sa vyskytuje v silne zaťažovaných štruktúrach, ako sú šľachy a väzivové chrupavky. Je odolný v ťahu, a preto je veľmi dôležitý pre pevnosť šliach a tým aj pre spevnenie pohybového aparátu. Tento kolagén sa ďalej vyskytuje v kostiach a koži. Kolagén typu I Collyss® je patentovo vyrábaný čistený kolagénový hydrolyzát získavaný z chrupaviek morských rýb.
Cartidyss®
Cartidyss® - kolagén typu II v najvyššej kvalite - udržuje tvar chrupavky a bráni jej deformácii. Kolagén typu II je súčasťou hyalínových a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čistený kolagénový hydrolyzát získavaný z chrupaviek rají
=== Obsah účinných látok v 1 kg:
* MSM - Methylsulfonylmethan – 994 g\\* Collyss® - 3 g\\* Cartidyss® - 3 g\\
== Dávkovanie
= hmotnosť koňa = Iniciačná dávka (prvých 10 dní) denne = Udržiavacia dávka (pokračovacie) denne
100 kg 2 odmerky 1 odmerka
500 kg 6-10 odmeriek 3-5 odmeriek 1 odmerka = 4,3 g
Spôsob použitia: Prášok je možné podávať s kúskom potravy, zamiešať do jadra či melasy alebo podať priamo do papule. Prípravok ALAVIS ™ MSM je biely kryštalický prášok bez sírneho zápachu.
Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. Nejedná sa o doping, je možné podávať po celú dobu športovej sezóny.
Náš tip pre dlhodobé podávanie: ALAVIS ™ MSM pre kone + ALAVIS ™ Duoflex - túto kombináciu odporúčame pre dlhodobé podávanie u koní s chronickými problémami pohybového aparátu. Spoločné podávanie zabezpečuje regeneráciu kĺbových chrupaviek, zlepšenie ich lubrikácia, regeneráciu a relaxáciu svalov a spevnenie väzov a šliach, ktoré spevňujú celý pohybový aparát.
** Veľkosť balenia: ** 600 g prášku
Výrobca: Patron ca, sro, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika, divízia Partners Inc., 1 ^^ st ^^. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada
Veterinárny prípravok je schválený pod ÚSKVBL číslom 173-03 / C.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ALAVIS MSM Pre kone 600 g (27.99 €) na www.benulekaren.sk
ALAVIS MSM 600 g (30.35 €) na pet-food.cz
ALAVIS MSM pre kone, 600 g (31.75 €) na www.pilulka.sk
ALAVIS MSM pre kone 600g (28.82 €) na profizoo.sk
ALAVIS MSM prostriedok proti zápalu, bolesti a edému pre kone a pony 600 g (28.95 €) na www.pet-svet.sk
recenzia
Emili 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)