FIELDMANN Benzínový Krovinorez FZS 3020-B

FIELDMANN Benzínový Krovinorez FZS 3020-B
5x
FIELDMANN Benzínový Krovinorez FZS 3020-B
  • FIELDMANN Benzínový Krovinorez FZS 3020-B
  • FIELDMANN Benzínový Krovinorez FZS 3020-B
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

FIELDMANN FZS 3020-B benzínový krovinorez 50001615 motor BENZÍNOVÝ Objem motora 32,5 cm3 Výkon motora 1,15 kW Záber kosenia 420 mm Poloautomatický posun struny ÁNO Priemer struny 2,4 mm Náhradné struny v balení NIE 3-zuby nôž v balení ÁNO Nastaviteľná rukoväť ÁNO Obojručné rukoväť ÁNO Ramenný popruh ÁNO Hmotnosť 6,6 ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

  • Maximálny príkon 1150 W

Funkcie

  • Šírka záberu 42 cm

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8590669162611
    FZS 3020-B
    50001615
FIELDMANN FZS 3020-B benzínový krovinorez 50001615
motor BENZÍNOVÝ
Objem motora 32,5 cm3
Výkon motora 1,15 kW
Záber kosenia 420 mm
Poloautomatický posun struny ÁNO
Priemer struny 2,4 mm
Náhradné struny v balení NIE
3-zuby nôž v balení ÁNO
Nastaviteľná rukoväť ÁNO
Obojručné rukoväť ÁNO
Ramenný popruh ÁNO
Hmotnosť 6,6 kg
Benzínový krovinorez s dvojtaktným motorom s objemom 32,5 cm3 a výkonom 1,15 kW. Štandardnou výbavou je poloautomatická strunová hlava s dvoma strunami a oceľový trojzubec na kosenie náletov a odolných rastlín. Tento model má delenú hriadeľ, vďaka ktorej je možné ho, za účelom transportu či uskladnenie, rozdeliť na dve rovnako dlhé časti. Prevod od motora k kosiacemu nástroju zaisťuje oceľová hriadeľ, nie lanko, ako v prípade iných výrobkov. Dvojitá rukoväť je ergonomicky tvarovaná a zvyšuje tak pohodlie pri práci. Balenie obsahuje aj kalibrovanú nádobu pre jednoduché namiešanie palivovej zmesi v požadovanom pomere (1:25).
krovinorezy motorové kosy
Vďaka spôsobu kosenia je tiež niekedy nazývame motorovými kosami. Z toho vyplýva, že tieto stroje sú primárne určené na kosenie vysokej trávy. Dobre je využijeme taktiež pri údržbe porastov na ťažko dostupných miestach a v kombinácii s vybraným príslušenstvom s nimi možno likvidovať aj drobné dreviny a nálety.
Obidva modely, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vybavené dvojitou prednou rukoväťou. Tento typ rukoväte, vďaka možnosti širokého úchopu oboma rukami, umožňuje výrazne efektívnejšiu prácu s krovinorezom. Môžeme nastaviť aj uhol a pozíciu na hlavnom delenom hriadeli tak, aby použitie bolo pohodlné pre každého užívateľa.
Palivové nádrže s objemom až 1,2 litra umožňujú prácu bez zbytočných prestávok. Vďaka použitému materiálu je možné ľahko opticky kontrolovať zostávajúce množstvo palivovej zmesi.
O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.
Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.
Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.
Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.
Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FIELDMANN FZS 3020-B Benzínínový krovinorez 1,15 kW (89.00 €) na naradieshop.sk
FIELDMANN Benzínový krovinorez FZS 3020-B (86.40 €) na www.arco.sk
FIELDMANN FZS 3020-B Benzín. krovinorez (89.00 €) na nazahradu.sk
FIELDMANN FZS 3020 B (86.50 €) na www.andreashop.sk
FIELDMANN FZS 3020-B benzínový krovinorez (86.50 €) na www.tibi.sk
recenzia
kety 02.06.2015

Celkové hodnotenie: 40 %

recenzia
pomer cena-výkon všeobecne výkon jednoduchosť ovládania, bezporuchovosť, pomer ceny a kvality
negativa
plastové časti dosť nekvalitné skoba popruhov sa neustále otvára zle umiestnenie páčky sytiča - náhodným pohybom sa dostane do hornej polohy a vypne motor. kábliky sa samovolne odpájajú po prvom pokosení sa poškodil plášť hlavy v tvare 2 otvorov veľmi ťažký spôsob výmeny silónu.Podložky sú z tenkého plechu, dokrývajú sa po prvom vybratí dizajn,vzhľad

Som žena a moje hodnotenie je z hľadiska manipulácie. Motoricky sa zdá v poriadku, ale použila som ju len raz. Plastové časti sú dosť chabé a ako vydržia po dlhšom používani sa nedá odhadnúť.Už to,že plat hlavy je poškodený po vykosení cca 300m2 hovorí za všetko. Mám skúsenosti len s vyžínačom, ale ten vydržal 10rokov a keby mal popruhy , slúžil by ďalej.

recenzia
lenin07 03.11.2017

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, univerzálnosť použitia

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)