GARDENA 14701-55 Trimmer ComfortCut 23/18V P4A

GARDENA 14701-55 Trimmer ComfortCut 23/18V P4A
GARDENA 14701-55 Trimmer ComfortCut 23/18V P4A
it

Špičková kvalita výrobku Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie. Výkonný a ľahký trimmer, skvelo nastaviteľný Jednoduché a bezkáblové kosenie trávnika: s akumulátorovým trimmerom ComfortCut 23/18V P4A dostanete váš trávnik do formy. A to aj na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

  • Šírka záberu 23 cm

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4078500054232
    14701-55
    970511901

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.


Výkonný a ľahký trimmer, skvelo nastaviteľný Jednoduché a bezkáblové kosenie trávnika: s akumulátorovým trimmerom ComfortCut 23/18V P4A dostanete váš trávnik do formy. A to aj na miestach, ktoré sú zvyčajne ťažko dostupné! Model ComfortCut 23/18V P4A je veľmi ľahký, takže manipulácia s ním je veľmi pohodlná. Akumulátorový vyžínač môžete používať po dlhú dobu bez pocitu únavy.
Trimmer ComfortCut 23/18V P4A bez akumulátora je kompatibilný so všetkými akumulátormi 18V z Aliancie POWER FOR ALL. V závislosti od použitého akumulátora môže výrobok dosiahnuť maximálnu dobu chodu až 135 minút a na jedno nabitie pokosiť až 3375 m okrajov trávnika.
Po rýchlej a jednoduchej montáži môžete ihneď vyžínač ComfortCut 23/18V P4A používať. Pred začiatkom práce si akumulátorový trimmer ľahko prispôsobíte vašim potrebám - rukoväť aj teleskopická násada sú nastaviteľné. Vďaka tomu budete pri strihaní udržiavať vzpriamenú a uvoľnenú pozíciu.
Počas práce je stav nabitia akumulátora vždy viditeľný na LED indikátore na rukoväti.
Chcete kosiť pod prekážkami? K tomu jednoducho zmeníte uhol strihacej hlavy. Alebo chcete strihať pozdĺž zvislých okrajov? Stlačte tlačidlo a otočte strihaciu hlavu do polohy na kosenie previsnutých okrajov. Nemusíte si robiť starosť s rastlinami, ktoré rastú na záhone v blízkosti okrajov trávnika. Výsuvný a odnímateľný chránič rastlín vaše kvety a kríky spoľahlivo ochráni.
GARDENA akumulátorový trimmer ComfortCut 23/18V P4A sa dodáva samostatne bez akumulátora a nabíjačky. Je kompatibilný so všetkými akumulátormi 18V z Aliancie POWER FOR ALL, jednej z najväčších aliancií popredných výrobcov akumulátorov rôznych značiek. Akumulátor možno preto využiť aj v rade ďalších prístrojov pre dom a záhradu - takže ušetríte peniaze a zaistíte si trvalú flexibilitu. Vášeň poháňaná značkou GARDENA - záhradné akumulátorové vybavenie, ktoré vám poskytuje slobodu pri práci. - tento model sa dodáva bez AKUMULÁTORA a NABÍJAČKY!
Údaje o vibráciách a hluku
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A)88 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)74 dB(A)
Vibrácie (ah), max.2.5 m/s²
Vlastnosti Skutočná ľahkosť pre váš trávnik

Vďaka veľmi nízkej hmotnosti len 2,5 kg je vyžínanie vášho trávnika ľahké, takže sa neunavíte ani pri dlhšej práci.

Vyberte si akumulátor

Akumulátorový trimmer ComfortCut 23/18V P4A, dodávaný bez akumulátora a nabíjačky, je kompatibilný so všetkými akumulátormi a nabíjačkami 18 V POWER FOR ALL. V závislosti od zvoleného akumulátora môžete na jedno nabitie dosiahnuť maximálnu dobu chodu až 135 minút a pokosiť až 3375 m okrajov trávnika.

LED indikátor

Jasne viditeľná LED priamo na nástroji ukazuje aktuálnu úroveň nabitia akumulátora. Preto budete vždy vedieť, ako dlho môžete v práci pokračovať - alebo kedy je čas na zaslúženú prestávku.

Pracujte, ako budete chcieť

Nastaviteľná teleskopická rukoväť umožňuje prispôsobenie vyžínača vašej telesnej výške; ďalšia nastaviteľná rukoväť zaisťuje ergonomické ovládanie.

Dobrý výkon, dokonca aj na ťažko dostupných miestach

Sekaciu hlavu možno nastaviť na pracovnú pozíciu pod uhlom 0, 10 alebo 60 stupňov. Vďaka tomu ľahko dosiahnete na ťažko prístupné miesta pod záhradnou lavičkou, stolom alebo trampolínou.

Kosenie okrajov bez kompromisov

Pomocou funkcie okrajov môžete vyžínať vertikálne pre presné kosenie okrajov trávnikov napr. pozdĺž chodníkov alebo kvetinových záhonov.

Predĺženie záruky na 3 roky s registráciou

GARDENA ponúka predĺženie záruky na tri roky, ak svoj nákup zaregistrujete na adrese www.gardena.com/cz do troch mesiacov od dátumu nákupu. Podrobnosti nájdete na tomto odkaze a v návode na obsluhu dodaného s výrobkom. Zákonné práva platia bez obmedzenia. Diely podliehajúce opotrebovaniu, akumulátory a nabíjačky sú zo záruky vylúčené.

18 V akumulátor POWER FOR ALL je viac než len akumulátor

Aliancia POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných svetových výrobcov akumulátorov rôznych značiek, ktorých akumulátory možno použiť v mnohých zariadeniach. Umožní vám to ušetriť peniaze a pritom zostať flexibilní!

Presné vyžínanie vďaka plastovým nožíkom RotorCut s dlhou životnosťou

Špičkový výkon vďaka trvanlivým plastovým nožíkom s pracovným priemerom 23 centimetrov, čo umožňuje presné, účinné a čisté vyžínanie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA 14701-55 Trimmer ComfortCut 23/18V P4A (84.00 €) na naradieshop.sk
GARDENA Akku-Trimmer ComfortCut 23/18V-P4A solo (93.72 €) na www.mader.sk
GARDENA 14701-55 bez aku (106.90 €) na www.datart.sk
GARDENA ComfortCut 23/18V P4A (bez akumulátora a nabíjačky) 14701-55 (90.08 €) na www.k24.sk
GARDENA 14701-55 Trimmer ComfortCut 23/18 V P4A (94.50 €) na www.mall.sk