Mydlo ATTITUDE Baby Leaves 2 v 1 s vôňou hruškovej šťavy 473 ml 626232466126

ATTITUDE Baby Leaves 2 v 1 s vôňou hruškovej šťavy 473 ml 626232466126
Mydlo ATTITUDE Baby Leaves 2 v 1 s vôňou hruškovej šťavy 473 ml 626232466126
it

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre našich najmenších v jednom. V ekologickom takmer pollitrovom balení. Vedeli ste, že pokožka bábätiek nie je ešte úplne vyvinutá až minimálne do 1 roku veku? Preto vznikol šampón a telové mydlo ATTITUDE, ktoré je nabité ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 626232466126
Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre našich najmenších v jednom. V ekologickom takmer pollitrovom balení.
Vedeli ste, že pokožka bábätiek nie je ešte úplne vyvinutá až minimálne do 1 roku veku? Preto vznikol šampón a telové mydlo ATTITUDE, ktoré je nabité prírodnými zložkami ako sú listy z čučoriedky a semená moringy. Je ideálne predovšetkým pre citlivú a jemnú pokožku bábätiek. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania.
Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Ideálne pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.
Výťažky zo semien moringy činia šampón Baby leaves ešte výnimočnejším. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov.
Úžasná jemná vôňa hruškovej šťavy z prírodných zdrojov.
Výnimočne veľké balenie (473 ml) = prívetivá cena.
Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA ( People for the Ethical Treatment of Animals), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.
Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
100% recyklovateľný obal.
Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Tiež má certifikáciu EWG ( Environmental Working Group), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné a k prírode šetrné produkty. Kozmetika Baby leaves získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie.
Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu ( worry-free ingredients), a to bez kompromisov.
Zloženie: voda, sodium coco sulfát, coco glukozid, glycerín, Cocoyl isethionát sodný, chlorid sodný, kyselina citrónová, glyceryl oleát, benzoan sodný, sorban draselný, výťažok z listov čučoriedky, inulín, maltodextrín, výťažok zo semien moringy, guarová guma, maltol *, gamma-undekalakton *, alyl heptanoát *, cis-3-hexenyl acetát *, pentadecalactone *, triethylis citrát *, (* vôňa)
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ATTITUDE Baby Leaves Detské telové mydlo a šampón (2v1) s vôňou hruškovej šťavy 473 ml (10.36 €) na www.pilulka.sk
ATTITUDE Mydlo detské telové a šampón (2 v 1) Baby leaves 473 ml (12.56 €) na www.lekarenvkocke.sk
ATTITUDE Mydlo detské telové a šampón (2 v 1) Baby leaves 473 ml (13.51 €) na www.andreashop.sk
ATTITUDE Baby Leaves 2 v 1 s vôňou hruškovej šťavy 473 ml (626232466126) (10.90 €) na www.alza.sk
ATTITUDE Detské telové mydlo a šampón 2v1 Baby leaves s vôňou hruškovej šťavy 473 ml (12.25 €) na najlekaren.eu