BALLARINI Wok 28cm FERRARA

BALLARINI Wok 28cm FERRARA
3x
BALLARINI Wok 28cm FERRARA
  • BALLARINI Wok 28cm FERRARA
  • BALLARINI Wok 28cm FERRARA
  • BALLARINI Wok 28cm FERRARA
it it it

Wok  je typ panvice guľatého hlbokého tvaru pochádzajúci z Ázie, konktétne z Číny. Azijati sú známi zdravou kuchyňou a prípravou zdravých pokrmov, na ktoré často využívajú práve wok. Guľatý tvar panvice zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla a preto Vaše jedlo bude dokonalo tepelne upravené. Wok s priemerom 28 cm ... čítať viac


Wok je typ panvice guľatého hlbokého tvaru pochádzajúci z Ázie, konktétne z Číny. Azijati sú známi zdravou kuchyňou a prípravou zdravých pokrmov, na ktoré často využívajú práve wok. Guľatý tvar panvice zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla a preto Vaše jedlo bude dokonalo tepelne upravené. Wok s priemerom 28 cm od talinskeho výrobcu Ballarini so žulovým dekorom je vyrobený z hliníku, ktorý zabezpečí výbornú vodivosť tepla. Charakteristický je svojím nepriľnavým povrchom a je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie, keďže má dvojité dno pozostávajúce z oceľovej a hliníkovej vrstvy. Nepriľnavý granitový povrch woku je zložený z piatich vrstiev, ktorých súčasťou sú keramické častice odolné voči vysokým teplotám. Kvalitný tvrdý povrch odolá aj kovovému kuchynskému náradiu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je tepelne izolovaná, takže nehrozí nebezpečenstvo popálenia.

Varenie, smaženie alebo dusenie zeleniny, mäsa či omáčok pomocou woku z kolekcie Ferrara sa stane skutočným zážitkom pri príprave Vašich obľúbených nie len ázijských pokrmov. Granitový wok je vhodný do umývačky riadu.

Doplňujúce informácie:

obsah balenia: 1x nepriľnavý granitový wok

priemer: 28 cm


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BALLARINI Ferrara Wok granite frying pan 28 cm FERG9V0.28U (39.75 €) na www.mader.sk
BALLARINI Wok panvica Ferrara - 28cm (80.50 €) na www.otelo.sk
BALLARINI Wok panvica Ferrara - 28cm (80.50 €) na www.mall.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné