RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE plus bez baterie a nabíječky

RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE plus bez baterie a nabíječky
3x
RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE plus bez baterie a nabíječky
  • RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE plus bez baterie a nabíječky
  • RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE plus bez baterie a nabíječky
  • RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE plus bez baterie a nabíječky
it it it

Ochráňte a dezinfikujte svoj dom, záhradu, školské priestory, kanceláriu a pracoviská od výskytu plesne, buriny alebo hmyzu apod. s multifunkčným 18V ONE + mlhovačom od značky Ryobi. Chemické roztoky striekajte v uhle 360 ° na vzdialenosť až 4,5 m vrátane dezinfekčných prostriedkov, detergentov, pesticídov, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 4892210189431
    5133004912
Ochráňte a dezinfikujte svoj dom, záhradu, školské priestory, kanceláriu a pracoviská od výskytu plesne, buriny alebo hmyzu apod. s multifunkčným 18V ONE + mlhovačom od značky Ryobi.
Chemické roztoky striekajte v uhle 360 ° na vzdialenosť až 4,5 m vrátane dezinfekčných prostriedkov, detergentov, pesticídov, insekticídov, herbicídov, fungicídov a ďalších čistiacich roztokov.
Tento akumulátorový typ postrekovače rozprašuje chemické roztoky vo forme hmly na ochranu vašej záhrady či domu pred tvorbou plesne, buriny, proti škodcom atď.
Ľahká a prenosná konštrukcia strieka atomizované častice, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 4,5 metrov a usadiť sa v ťažko dostupných miestach.
Jednou z kľúčových výhod je, že chemické roztoky sú rozptýlené ako hmla, čo znamená, že nezanechávajú povrchy "mokré", čo je ideálne pre vonkajšie alebo vnútorné použitie v dobre vetranom priestore.
Používajte s najrôznejšími chemickými roztokmi.
Všestranný akumulátorový dymostroj dosahuje skvelého výkonu a výsledkov pri postreku fungicídov, herbicídov, instekticidů a ďalších roztokov tiež vďaka nenáročnému spusteniu náradia.
Vďaka svojej ľahkej a prenosné konštrukcii, môžete ošetrovať akúkoľvek časť vašej záhrady, domu a vnútorného priestoru s ľahkosťou.
Najlepšie na tom je, že atomizované častice dosahujú vzdialenosti až 4,5 metrov do výšky a pre efektívne výsledky sa usadí aj na tých najhoršie prístupných miestach.
Nenáročné spúšťanie.
Akumulátorový dymostroj úplne odbúra námahu z pumpovanie na rozdiel od bežných postrekovačov.
Vďaka kompaktnej konštrukcii môžete postrekovať veľké plochy s vynikajúcou manévrovateľnosťou a ovládaním len stlačením spúšte.
Poháňaný systémom ONE +. Mlhovač je najnovším prírastkom do systému ONE +, kde jediný akumulátor môže byť používaný s viac ako 100 odlišných typov náradia pre váš dom či záhradu. ONE + systém vám poskytuje slobodu akumulátorového pohonu pri práci, čo znamená žiadne káble a šnúry, ktoré by vás zväzovali. Stačí iba zacvaknúť ONE + akumulátor a začať!
Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou balenia!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

RYOBI RY18FGA-0 (132.93 €) na www.prva.sk
RYOBI Dymostroj ONE+ RY18FGA-0 (136.10 €) na www.epotreby.sk
RYOBI RY18FGA-0 aku 18 V rosič s 2l nádobou ONE+ (bez baterie a nabíjačky) (142.60 €) na www.euroshopy.sk
RYOBI RY18FGA-0 18V aku hmlovač / chemický postrekovač (155.00 €) na www.mall.sk
RYOBI RY18FGA-0 (5133004912) (164.90 €) na www.alza.sk