ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4

ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4
15x
ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4
 • ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4
 • ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4
 • ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4
 • ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4
 • ISO 6074 Kotúčová rezačka papiera A4

Široké použitie až do veľkosti A3 - Presné rezanie papiera pod požadovaným uhlom - Bezpečnosť pri práci - Ideálne rozmery pre ukladanie a prenosnosť - Elegatná čierna farba


Bigstren 6074 je vysoko efektívna rezačka papiera, ktorá je nevyhnutnou pomôckou nielen v kancelárskych priestoroch, ale aj pri práci spojenej s knižnou väzbou. Univerzálnosť tejto rezačky papiera umožňuje spracovávanie rôznych formátov papiera až do veľkosti A3, čím vyhovuje širokému spektru použitia od formátovania dokumentov, cez úpravu tlačovín, až po využitie v reklame a dekoračných činnostiach. Gilotína je vybavená presnou čepeľou, ktorá dokáže zastrihnúť až 12 listov papiera s gramážou 80 g/m2 naraz. Delenie vyjadrené v centimetroch a palcoch, ako aj uhlové značenia podporujú presné formátovanie papiera pod uhlom od 45 ° do 90 °. Pre jednoduché práce poslúži základná mriežka s mierami, pre väčšie formaty je možné využiť prídavnú mierku.

Rezačka má čepeľ umiestnenú na vyvýšenom vodítku, čo uľahčuje presné uloženie papiera a jeho zastrihnutie. Bezpečnosť pri práci zabezpečuje skrytie čepele vo vedení, čo eliminuje riziko zranenia. Operácia rezania je pohodlná a bezpečná, keď sa vodítko s čepeľou spustí na odpružený mechanizmus. Ľahká a praktická konštrukcia rezačky zaisťuje jednoduché ukladanie a manipuláciu, pričom stabilitu garantujú protišmykové nôžky. Gilotína ponúka možnosť vymeniť čepeľ, ktorá sa jednoducho urobí po demontáži jazdca. Rezačka je taktiež vynikajúcou pomôckou pre dekoratívne a umlecké práce.

Prednosti produktu:

 • ŠIROKÉ POUŽITIE: Rezačka je navrhnutá tak, aby zvládla papier až do veľkosti A3, čo ju robí praktickou a vhodnou pre rôzne druhy úloh.
 • PRESNÉ REZANIE: Precízne pravítka a mriežka umožňujú presné usporiadanie a rezanie papiera pod požadovaným uhlom.
 • BEZPEČNÝ: Bezpečnosť pri práci je umocnená vďaka čepeli umiestnenej v pohyblivom vodítku, ktoré bráni priamemu styku počas nastavovania papiera.
 • PARAMETRE: Rezačka má ideálne rozmery pre ukladanie (38 x 14,7 cm) a s hmotnosťou s obalom iba 370 g je mimoriadne prenosná.
 • Farba: Elegatná čierna farba, ktorá sa hodí do každého pracovného prostredia.

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 0423t
  5902802907004
recenzia
Števo 02.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dobrá podľa očakávanie pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, jednoduchosť ovládania, univerzálnosť použitia

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)