TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack

TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
10x
TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
 • TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
 • TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
 • TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
 • TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
 • TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

TP-Link Deco M9 Plus - Mesh Wi-Fi systém AC2200 pre chytré domácnosti - Deco využíva systém jednotiek, vďaka ktorým zabezpečia všadeprítomné pokrytie domu Wi-Fi signálom - raz a navždy môžete seba aj všetky ostatné zbaviť miest so slabým signálom! - Vďaka vyspelej technológii Deco Mesh Technology môžu jednotlivé ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Rozhrania

 • ok
  LAN

Dizajn

Ostatné

 • nie
  ADSL/VDSL
 • Kódy predajcov Deco M9 Plus(2-pack)
  6935364083175
  517216605
  Deco M9 Plus(2-Pack)
  Deco M9 Plus(3-pack)
  DECO M9 PLUS(2-PACK)
  272055

TP-Link Deco M9 Plus - Mesh Wi-Fi systém AC2200 pre chytré domácnosti

- Deco využíva systém jednotiek, vďaka ktorým zabezpečia všadeprítomné pokrytie domu Wi-Fi signálom - raz a navždy môžete seba aj všetky ostatné zbaviť miest so slabým signálom!
- Vďaka vyspelej technológii Deco Mesh Technology môžu jednotlivé jednotky spolupracovať a tvoriť v celom dome jednu ucelenú sieť s jedným názvom. Zariadenie sa budú automaticky pripájať vždy k tej jednotke Deco, ktorá mu pri prechádzaní celým domom zaistí najrýchlejšie možné pripojenie.
- Základná verzia Deco M9 Plus obsahuje dve jednotky, ktoré pokryjú plochu až 600 m2. A keby ani to nestačilo, stačí kedykoľvek pridať do siete ďalšie jednotky Deco a pokrytie tak rozšíriť.
- Tri samostatná pásma poskytujú rýchla a stabilné pripojenie o celkovej rýchlosti až 2134 Mb / s.
- Systém Deco M9 Plus sa chová ako prepojovací uzol (hub) pre všetky zariadenia vo vašej chytré domácnosti. Na jednej platforme tak môžete upraviť nastavenia a vytvárať vzájomné interakcie - už nemusíte kupovať špecializované chytré huby.
- Deco dokáže zvládať prevádzku aj pre veľmi zaťažené siete a poskytuje pripojenie bez zadrhávania a oneskorenia pre viac ako 100 zariadení súčasne.
- Bezpečnostný balík TP-Link HomeCare ™ je sada individuálne prispôsobených a zabezpečených funkcií, ktorá obsahuje rodičovskú kontrolu, integrovaný antivírus a riadenie kvality služieb (QoS).
- Nastavenie je ešte jednoduchšie ako doteraz vďaka aplikácii Deco, ktorá vás prevedie jednotlivými krokmi.

Viac ako vyhradené bezdrôtové pripojenia

Tri oddelená Wi-Fi pásma poskytujú super rýchle a stabilné pripojenie všetkým zariadeniam v akejkoľvek miestnosti vášho domu. Šírku pásom navyše neuberajú bezdrôtová spojenie medzi jednotlivými jednotkami Deco, pretože sú špeciálne naladená. Pri systéme s AC220 Wi-Fi môžete na zadrhávanie a oneskorovanie zabudnúť. Deco M9 Plus používa pre bezdrôtovú prevádzku nielen pásmo 5G_1 (867 Mb / s), ale aj pásmo 5G_2 (867 Mb / s), ak tomu ešte pásmo 2,4 GHz (400 Mb / s), aby vo chvíli, keď je prevádzka v sieti značný, bolo možné stále poskytovať rýchlosť viac ako 1000 Mb / s, ktorá je ideálna pre gigabitové zariadenia pripájané káblom.

Už žiadne mŕtve zóny

Systém pokrytie celého domu Wi-Fi signálom umožňuje eliminovať miesta so slabým signálom. Už nebudete musieť pobehovať a hľadať miesto, kde bude signál stabilný.

Koniec čakania

Unavuje vás nekonečne dlhé načítanie čohokoľvek? V našich domovoch sa stále zväčšujú počty elektrických "hračiek", ktoré hladne hltajú šírku pásma, takže potrebujete sieť, ktorá tieto nároky zvládne. A pretože Deco používa bezdrôtovú technológiu 802.11ac, ktorá je trikrát rýchlejšia než u routerov predchádzajúcej generácie, dokáže zabezpečiť pripojenie bez zadrhávania pre viac ako 100 pripojených zariadení.

Hladký prechod medzi jednotlivými zónami pokrytia

vytvára, si môžete prínosy bezdrôtového pripojenia užívať nielen v obývacej izbe, ale v celom vašom dome.

Inteligentné srdce vášho domu

Deco M9 Plus sa chová ako inteligentný prepojovací uzol (hub) celého domu a dokáže všetky vaše zariadenie zobraziť v jednej ľahko ovládateľné aplikácie. Môžete nastaviť interakcie medzi zariadeniami s rozhraním ZigBee, Bluetooth a Wi-Fi. Vďaka systému Deco M9 Plus si môžete vychutnať čaro chytrej domácnosti v každej miestnosti.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TP-LINK Kompletný Wi-Fi systém Deco M9 Plus (2-Pack) + IP TV na 3 měsíce ZDARMA biely (Deco M9 Plus(... (345.90 €) na www.datart.sk
TP-LINK Deco M9 Plus (2-Pack) + IP TV na 3 měsíce ZDARMA (345.90 €) na www.hej.sk
TP-LINK Deco M9 Plus(2-pack) Deco M9 Plus(2-pack) (345.90 €) na www.tpd.sk
TP-LINK Deco M9 Plus(2-pack) AC2200 Tri-Band Smart Home Mesh Wi-Fi System, IoT Hub(Bluetooth 4.2, Zi... (242.78 €) na www.mercateo.sk
TP-LINK Deco M9 Plus AC2200 Hybrid Mesh WiFi system, IoT hub, TriBand, 2-pack Deco M9 Plus(2-pack) (244.96 €) na www.axdata.sk