TP-LINK TL-SL1218MP

TP-LINK TL-SL1218MP
3x
TP-LINK TL-SL1218MP
  • TP-LINK TL-SL1218MP
  • TP-LINK TL-SL1218MP
  • TP-LINK TL-SL1218MP
it it it

SPÍNAJ TP-LINK TL-SL1218MP Najdôležitejšie vlastnosti 16 portov RJ5 PoE + 1 / 1Mb / s, 2 porty Gigabit RJ5 a 2 gigabitové kombo zásuvky SFP Dosah prenosu dát až do 25 m a napájanie v režime PoE Extend a prioritný režim pre porty 1-8: spoľahlivosť a flexibilita pre náročné aplikácie, ako sú systémy na monitorovanie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov TL-SL1218MP
    279122
    6935364099824
    517222133
SPÍNAJ TP-LINK TL-SL1218MP Najdôležitejšie vlastnosti 16 portov RJ5 PoE + 1 / 1Mb / s, 2 porty Gigabit RJ5 a 2 gigabitové kombo zásuvky SFP Dosah prenosu dát až do 25 m a napájanie v režime PoE Extend a prioritný režim pre porty 1-8: spoľahlivosť a flexibilita pre náročné aplikácie, ako sú systémy na monitorovanie videa. Vysoký rozpočet PoE: až 3 W na port PoE, celkový výkon 192 W napájaných zariadení Jednoduché použitie, nie je potrebná žiadna konfigurácia ani inštalácia osud Prepínač TL-SL1218MP PoE so 16 portmi, ktoré podporujú štandard PoE +, je jednoduchý spôsob rozšírenia káblovej siete vďaka súčasnému prenosu údajov a napájania pomocou rovnakého ethernetového kábla: Pri 192 W celkový výkon napájaných zariadení, tj až 3 W na port, TL-SL1218MP dokáže napájať ešte viac zariadení s vysokou spotrebou energie, napríklad prístupové body, IP kamery, IP telefóny a ďalšie. Vďaka inovatívnemu režimu rozšírenia dosah napájacieho zdroja PoE a prenosu údajov dosahuje 25 m. Prioritný režim pre porty 1-8 je zase zárukou kvality v náročných aplikáciách. osud Ľahko použiteľný prepínač PoE Dosah prenosu dát až 25 m a napájanie monitorovacích systémov Vysoký rozpočet PoE TL-SL1218MP pracuje v štandarde 82,3af / at (PoE +). Celkový výkon zariadení napájaných prepínačom 16 portov môže byť 192 W, pričom každý port PoE poskytuje až 3 W energie. Vďaka vysokému rozpočtu PoE je zariadenie ideálne vhodné pre malé a stredné podnikové monitorovacie systémy. Dosah prenosu do 25 m TL-SL1218MP bol navrhnutý špeciálne pre monitorovanie IP. Vďaka prepínaču PoE je inštalácia monitorovacieho systému jednoduchšia, bezpečnejšia a lacnejšia. V režime PoE Extend dosahuje dosah prenosu PoE 25 m *, vďaka čomu je TL-SL1218MP dokonalým riešením pre nasadenie IP kamier na veľkú plochu. Záruka kvality videa Aby sa zaručil výkon v náročných aplikáciách, ako je napríklad video monitoring, TL-SL1218MP pripisuje vybraným portom vyššiu prioritu. Jednoduché použitie Technická špecifikácia HARDWARE VLASTNOSTI porty 16 portov RJ5 PoE + 1 / 1Mb / s 2 porty RJ5 1/1 / 1Mb / s 2 zásuvky Gigabit Combo SFP Sieťová kabeláž 1BASE-T: kábel UTP kategórie 3, 5 (do 1 m) EIA / TIA-568 1Ω STP (do 1 m) 1BASE-TX: kábel UTP kat.5, 5e (do 1 m) EIA / TIA-568 1Ω STP (do 1 m) 1BASE-T: UTP kábel kategórie 5, 5e, 6 alebo vyšší (do 1 m) EIA / TIA-568 1Ω STP (do 1 m) 1BASE-X MMF, SMF PoE + porty (RJ5) Zhoda s normou 82.3at / 82.3af PoE porty: Port1 - Port16 Rozpočet výkonu PoE: 192 W Spotreba energie 18,73 W (22/5 Hz bez pripojených PD zariadení) 217,22 W (22/5 Hz s pripojenými zariadeniami 192 W PD) Množstvo generovaného tepla 63,89 BTU / h (bez pripojených zariadení PD) 71,15 BTU / h (s pripojenými zariadeniami 192 W PD) všeobecný Fanless 2 fanúšikov Napájanie 1-2V AC, 5/6 Hz Šírka pásma zálohy 7,2 Gb / s 8K adresa MAC Rozmery (š xvxv) × 18 × mm (17,3 x 7,1 x 1,7 palca) FUNKCIE SOFTVÉRU Pokročilé funkcie Kompatibilita s PD zariadeniami pracujúcimi v štandarde IEEE 82.3at / af Priorita prístavu Režim rozšírenia PoE (až 25 m dosah zdroja PoE a prenos údajov) Automatické ukladanie a vymazávanie adries Mac Kontrola šírky pásma IEEE82.3x všeobecný Spôsob prenosu a odovzdania ďalej OSTATNÉ Certifikáty CE, FCC, RoHS Obsah balenia TL-SL1218MP, Napájanie, Stručný sprievodca inštaláciou Pracovné prostredie Prípustná prevádzková teplota: ℃ ~ ℃ (32 ℉ ~ 1 ℉) Prípustná teplota skladovania: - ℃ ~ 7 ℃ (- ℉ ~ 158 ℉) Prípustná vlhkosť vzduchu: 1% ~ 9%, bez kondenzácie Prípustná vlhkosť pri skladovaní 5% ~ 9%, bez kondenzácie
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TP-LINK TL-SL1218MP (192.90 €) na www.hej.sk
TP-LINK Switch TL-SL1218MP (TL-SL1218MP) (192.90 €) na www.datart.sk
TP-LINK TL-SL1218MP (192.94 €) na www.eltrox.sk
TP-LINK TL-SL1218MP PoE switch (TL-SL1218MP) (181.47 €) na bestpc.sk
TP-LINK TL-SL1218MP (193.90 €) na www.alza.sk