Webkamera NICEBOY Stream

NICEBOY Stream
10x
Webkamera NICEBOY Stream
  • Webkamera NICEBOY Stream
  • Webkamera NICEBOY Stream
  • Webkamera NICEBOY Stream
  • Webkamera NICEBOY Stream
  • Webkamera NICEBOY Stream
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Niceboy STREAM je dostupná webkamera na streamovanie a videokomunikáciu v HD rozlíšení 1280 × 720. Webkameru jednoducho upevníte pomocou klipsne na stôl alebo monitor. V jednom tele webkamery Niceboy STREAM nájdete všetko na čistý prenos obrazu aj zvuku. Kľúčové vlastnosti HD rozlíšenie (1280 × 720) pri 30 FPS ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594182424270
    1055731
    ORYXSTREAM

Niceboy STREAM je dostupná webkamera na streamovanie a videokomunikáciu v HD rozlíšení 1280 × 720. Webkameru jednoducho upevníte pomocou klipsne na stôl alebo monitor. V jednom tele webkamery Niceboy STREAM nájdete všetko na čistý prenos obrazu aj zvuku.

Kľúčové vlastnosti

HD rozlíšenie (1280 × 720) pri 30 FPS Široký uhol záberu v hodnote 90° Sveteľnosť objektívu f/2.2 Mikrofón s potlačením šumu Flexibilné umiestnenie na monitor aj stôl Jednoduchosť použitia s Plug & Play Rozhranie USB 2.0

Inštalácia za pár sekúnd

Základom webkamery Niceboy STREAM je jej veľmi jednoduché používanie. Ľahko ju je možné prichytiť pomocou klipsne priamo na monitor alebo jednoducho postaviť na akúkoľvek rovnú plochu. A webkamera je typu Plug & Play, po pripojení teda nie je nutná žiadna ďalšia inštalácia a kameru môžete okamžite používať.

Plynulé video v HD rozlíšení

Niceboy STREAM je praktická webkamera s HD rozlíšením. V tele sa nachádza kvalitný HD CMOS senzor, ktorý zachytí každý detail v jasných, prirodzených farbách. Plynulosť prenosu potom vychádza z vysokej snímkovej frekvencie 30 FPS.

Mikrofón priamo v kamere

Čistotu a zreteľnosť zvuku zaisťuje integrovaný mikrofón s pokročilým potlačením šumu. Na bezproblémovú online komunikáciu tak nebudete potrebovať žiadne ďalšie externé zariadenia. Webkamera je kompatibilná s USB 2.0 rozhraním.

Bohaté príslušenstvo v balení

V balení nájdete všetko potrebné vybavenie, vďaka ktorému môžete ihneď začať natáčať v najrôznejších podmienkach. Vodotesný obal na natáčanie pod vodou až do 30 metrov, úchyty k obalu a na riadidlá, držiaky, istiace lanká alebo napríklad popruhy. Toto príslušenstvo jednoducho dokupovať nemusíte.

Jasný obraz a široký uhol záberu

S Niceboy STREAM máte istotu kvality zachyteného obrazu. S veľkorysým 90° zorným polom zaberá webkamera naozaj úctyhodný úsek pred sebou. Zároveň disponuje skvelou sveteľnosťou f/2.2, čo znamená lepší obraz aj menej šumu.

Flexibilita s dotykovým displejom a diaľkovým ovládaním

VEGA X je vybavená dvojpalcovým dotykovým displejom, ktoré robí z ovládania kamery intuitívnu záležitosť. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie. Manipulácia s kamerou je extrémne jednoduchá. Pri natáčaní s VEGA X budete vždy pohotoví a nestratíte čas na natočenie silných momentov.

Obsah predajného balenia

Webkamera Niceboy STREAM s podstavcom USB a 3,5 mm jack kábel Návod na obsluhu


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NICEBOY Stream (15.00 €) na www.domoss.sk
NICEBOY Stream (stream) čierna (15.90 €) na www.datart.sk
NICEBOY Stream (17.99 €) na www.tpd.sk
NICEBOY STREAM (14.99 €) na www.andreashop.sk
NICEBOY STREAM (14.99 €) na www.andreashop-sala.sk