AL-KO HW 4000 FCS COMFORT

AL-KO HW 4000 FCS COMFORT
4x
AL-KO HW 4000 FCS COMFORT
  • AL-KO HW 4000 FCS COMFORT
  • AL-KO HW 4000 FCS COMFORT
  • AL-KO HW 4000 FCS COMFORT
  • AL-KO HW 4000 FCS COMFORT

Domáca vodáreň sa hodí na zavlažovanie záhrad a pozemkov, na zásobovanie domu vodou i na zvýšenie tlaku pri zásobovaní vodou. Domáca vodáreň HW 4000 FCS Comfort: silný výkon so skvelou výbavou Ešte stále sa u nás pitná voda vo veľkom množstve používa ako úžitková. Spoľahlivé využívanie dažďovej vody / vody zo studní ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Druh pohonu Elektrické
  • Maximálna sacia výška 8 m
  • Maximálny výkon motora 1000 w
  • Maximálna dopravná výška 45 m

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 4003718042962
Domáca vodáreň sa hodí na zavlažovanie záhrad a pozemkov, na zásobovanie domu vodou i na zvýšenie tlaku pri zásobovaní vodou.
Domáca vodáreň HW 4000 FCS Comfort: silný výkon so skvelou výbavou
Ešte stále sa u nás pitná voda vo veľkom množstve používa ako úžitková. Spoľahlivé využívanie dažďovej vody / vody zo studní ako úžitkovej vody je pritom vďaka domácim vodárňam AL-KO jednoduchšie a spoľahlivejšie ako kedykoľvek predtým. S našou domácou vodárňou môžete vďaka inteligentnej elektronike, mechanike čerpadla s dlhou životnosťou a akumulačnej tlakovej nádobe na vodu s objemom 17 l spoľahlivo zavlažovať Vašu záhradu alebo používať takúto vodu dokonca na splachovanie WC, na pranie i ako vodu na sprchovanie a umývanie. HW 4000 FCS Comfort je solídna domáca vodáreň so skvelou výbavou. Vyznačuje sa pritom nízkou hmotnosťou iba 17,9 kg. Skladá sa z mnohých súčastí z robustného plastu, dôležité prvky, ktorými prechádza voda sú však z mosadze alebo z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele.
Technické detaily HW 4000 FCS Comfort
Táto domáca vodáreň má mimoriadne nízku hlučnosť, pokojný chod a silný 1 000 Watt motor. Pracuje efektívne pri nízkej hustote spínania, čo sa dosahuje vysokým stupňom účinnosti hydrauliky čerpadla. Popri 1-stupňovej čerpacej technike patria k dôležitým hlavným znakom, ktorými sa táto vodáreň vyznačuje, aj integrovaný filter XXL a výbava z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. 1-stupňová čerpacia technológia domácej vodárne garantuje vysoký tlakový výkon – až do 4,5 bar.
Týmto vysokým tlakovým výkonom sa dosahuje maximálne dopravované množstvo 4 000 litrov za hodinu. Domáca vodáreň AL-KO pracuje mimoriadne ticho, s pokojným chodom a stále konštantným prevádzkovým tlakom. Vďaka integrovanému predfiltru XXL je vnútrajšok čerpadla dobre chránený pred nečistotami. Kompaktná 17 litrová tlaková nádoba je z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele s dlhou životnosťou. Okrem tlakovej nádoby sú v telese čerpadla zabudované aj tlakový spínač a manometer. Stroj je tak optimálne chránený pred tlakovými rázmi.
Integrovaná ochrana proti chodu nasucho zabezpečuje, aby sa pri absencii prepravovaného média nič nepoškodilo. Prostredníctvom inteligentného riadenia Flow Control System je čerpadlo pod kontrolou 24 hodín/7 dní v týždni a v prípade chodu nasucho sa vypne.
Upozornenie: domáca vodáreň nie je vhodná pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu.
Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 4000 FCS Comfort
Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 4000 FCS Comfort – jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Domáca vodáreň AL-KO umožňuje automatizované zásobovanie úžitkovou vodou so skvelou výbavou.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete ďalšie domáce vodárne s inými vlastnosťami výbavy, ako domáca vodáreň AL-KO HW 4500 FCS Comfort alebo domáca vodáreň AL-KO HW 5000 FMS Premium.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AL-KO HW 4000 FCS Comfort 112849 (279.00 €) na www.tpd.sk
AL-KO HW 4000 FCS COMFORT (279.00 €) na www.prva.sk
AL-KO Domáca Vodáreň Hw 4000 Fcs Comfort (299.00 €) na lacne-nakupy.sk
AL-KO Domáca vodáreň HW 4000 FCS Comfort (228.00 €) na www.jardin.sk
AL-KO domáca vodáreň HW 4000 FCS COMFORT (259.00 €) na ckdmarket.flox.sk
recenzia
Gabriela 09.06.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Zatiaľ spokojnosť s výrobkom, dúfam, že to tak zostane. univerzálnosť použitia, bezporuchovosť, dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
Žiadne

Odporúčam.

recenzia
Eduard 27.03.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Som spokojny s znackou pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, univerzálnosť použitia, bezporuchovosť

Dobry vykon za slusnu cenu

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)