Fotoobjektív NIKON AF-S 28mm f/1,8G NIKKOR

NIKON AF-S 28mm f/1,8G NIKKOR
4x
Fotoobjektív NIKON AF-S 28mm f/1,8G NIKKOR
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f / 1,8G je rýchly akompaktný a predstavuje vynikajúcu voľbu pre fotografov, ktorí chcúsnímať širokouhlé fotografie a získať najlepší výkon pri použitídigitálnej jednookej zrkadlovky s vysokým rozlíšením. Ohnisková vzdialenosť 28 mm sa ideálne hodí nasnímanie v uzavretých priestoroch, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Prevedenie S pevným ohniskom
  • Počet asférických členov 2
  • Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 0.25 m
  • Pevná ohnisková vzdialenosť 28 mm

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov JAA135DA
    018208022038
Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f / 1,8G je rýchly akompaktný a predstavuje vynikajúcu voľbu pre fotografov, ktorí chcúsnímať širokouhlé fotografie a získať najlepší výkon pri použitídigitálnej jednookej zrkadlovky s vysokým rozlíšením.
Ohnisková vzdialenosť 28 mm sa ideálne hodí nasnímanie v uzavretých priestoroch, zachytenie úžasných výhľadov alebofotografovanie mestského prostredia a scén na ulici. Vysokásvetelnosť s hodnotou f / 1,8 umožňuje získať ostrejšie snímkyv zhoršených svetelných podmienkach a ponúka vynikajúcu rovnováhu medziostrosťou a bokehom, čím nádherne zvýrazňuje subjekty. Rýchlaclona tiež poskytuje svetlý obraz hľadáčika.
Široký rozsah výhod
Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f / 1,8g je vybavený úplne novou optickoukonštrukciou a podporuje zvyšujúce sa rozlíšenie moderných digitálnychjednookých zrkadloviek s ostrými, nádherne vykreslenými statickýmifotografiami aj videosekvenciami. Dva asférické členy efektívneminimalizujú odchýlky a upravujú skreslenie, ku ktorému môže dôjsť priširokom obrazovom uhle. Exkluzívna antireflexná vrstva Nano CrystalCoat spoločnosti Nikon znižuje výskyt závoja a odleskov. Ultrazvukovýzaostrovací motor (SWM) zase zaručuje diskrétne a presné automatickézaostrovanie.
Kompaktný a odolný
Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f / 1,8g s bajonetom vybaveným tesnenímproti vplyvom počasia a hmotnosťou iba 330 g predstavuje odolnú, ľahkúa kompaktnú voľbu, ktorá sa ľahko zmestí do akejkoľvek tašky. Objektívje kompatibilný s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu FX,pri použití s ​​digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu DXponúka ohniskovú vzdialenosť (ekvivalent) 42 mm a je plne kompatibilnýaj s amatérskymi digitálnymi jednookými zrkadlovkami, ktoré nemajúvstavaný motor automatického zaostrovania.
Použité technológie SWM, N, ASP, M / A, RF, G
SWM:
Technológia AF-S je ďalším dôvodom obľúbenosti teleobjektívov Nikkormedzi profesionálnymi fotografmi. AF-S NIKKOR sú vybavené motorom NikonSilent Wave, ktorý prevádza "vlnenie" do rotačnej energie, poháňajúciautofokus. To umožňuje rýchlostnú, mimoriadne presnú a takmer bezhlučnúprácu autofokusu.
N (Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat):
Antireflexná vrstva "Nano Crystal Coat" je antireflexná vrstva majúcasvoj pôvod vo vývoji zariadení NSR (Nikon Step and Repeat) určených navýrobu polovodičov. Tieto antireflexné vrstvy praktický eliminujúreflexy vo vnútri objektívu v širokom rozmedzí vlnových dĺžok a sú takefektívne najmä pre redukciu závoja u extrémne širokouhlých objektívov.
ASP:
Asférické šošovky praktický eliminujú problém koma (vada šošoviek,prejavujúca sa tým, že bod sa zobrazí ako sústava obrazcov) a ďalšíchtypov skreslenia - a to dokonca aj s najmenšou clonou. Zvlášť užitočnésú pri korekcii skreslenia pri širokouhlých objektívov. Použitieasférických šošoviek navyše umožňujú konštrukciu menších a ľahšíchobjektívov.
Režim M / A (manuálny / automatický):
AF-S NIKKOR sú vybavené špeciálnym M / A režimom Nikonu, ktorý umožňujeprepínanie z manuálneho na automatické ovládanie praktický bezprestávky, a to dokonca aj pri AF sérii záberov a bez ohľadu na použitýautofokusový režim. Akonáhle sa počas automatického ostrenia rozhodneteostriť manuálne, stačí začať normálne manuálne zaostrovať tak, ako stezvyknutý- objektív sa sám automatický prepne do režimu manuálnehoostrenia.
RF (Rear Focus) zadné zaostrovanie:
Pri systéme zadného ostrenia (RF) sú všetky šošovky objektívu rozdelenédo špecifických zoskupeni, pričom pri zaostrovaní sa pohybuje iba zadnézoskupenie. To umožňuje plynulejšiu a rýchlejšiu prácu autofokusu. AFobjektívy DC-Nikkor - jedinečné objektívy pre jedinečné portréty.
G:
Objektívy nemajú na svojom tele krúžok pre ovládanie clony. Požadovanáclona sa nastavuje priamo z tela fotoaparátu, ak túto funkciu telofotoaparátu umožňuje.
Vlastnosti:
Širokouhlý objektív formátu FX s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm (42 mmpri použití na digitálnych jednookých zrkadlovkách formátu DX)
Vysoká svetelnosť f / 1,8 pre prekrásne reprodukcie neostrých miestobrazu
Vysoko výkonná optická konštrukcia plne podporuje výkon digitálnychjednookých zrkadloviek s vysokým rozlíšením
Dva asférické optické členy minimalizujú chyby zobrazenia a korigujúskreslenie obrazu
Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat účinne potláčajú výskyt reflexova závoja
Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) umožňuje presné a tichéautomatické zaostrovanie
K dispozícii sú dva režimy zaostrovania - M / A (automatickézaostrovanie s prioritou manuálneho zaostrenia) a M (manuálnezaostrovanie)
Kompaktná a ľahká konštrukcia
Kovový upevňovací bajonet s tesnením proti klimatickým vplyvom
Obsah balenia (príslušenstvo):
Slnečná clona HB-64
Mäkké puzdro CL-0915
Predná krytka LC-67 mm
Zadný kryt LF-1
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Nikon 28mm F/1,8G AF-S NIKKOR (709.00 €) na www.fotovideoshop.sk
NIKON 28MM F1.8G (709.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON NIKKOR 28 mm F1.8G AF-S (JAA135DA) (709.00 €) na www.alza.sk
recenzia
Andrej 19.01.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita fotografie, jednoduchosť ovládania, rýchlosť zaostrovania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

recenzia
fotoamater 06.12.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita fotografie, jednoduchosť ovládania, rýchlosť zaostrovania, pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)