G21 Gril BBQ Big

90% 6 recenzií

Značkový gril G21 BBQ big s udiarňou sa dostal medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie záhradné grily na drevené uhlie nielen v Európe, ale aj v USA. Tento veľmi obľúbený záhradný gril s udiarňou , vďaka svojmu tvaru známy tiež pod názvom"Lokomotíva", je ideálny pre grilovanie, údenie, pečenie, pomalé ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky obchodov Ponuky pre G21 Gril BBQ Big
G21 Gril BBQ Big popis a parametre
Značkový gril G21 BBQ big s udiarňou sa dostal medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie záhradné grily na drevené uhlie nielen v Európe, ale aj v USA.
Tento veľmi obľúbený záhradný gril s udiarňou , vďaka svojmu tvaru známy tiež pod názvom"Lokomotíva", je ideálny pre grilovanie, údenie, pečenie, pomalé varenie, ale aj udržiavanie teploty.
Záhradný gril G21 BBQ big sa stane nielen okrasou vašej terasy alebo záhrady, ale tiež nepostrádateľným spoločníkom pre vaše grilovací párty a stretnutia s rodinou a priateľmi.
S týmto grilom sa stanete kráľom letných garden party, pretože s ním dokážete pripraviť vynikajúce kulinárske špeciality , ktoré na bežnom grilu nedokážete. Výnimkou nebudú len špeciality pripravené klasickým grilovaním , ale budete schopní u mäsa docieliť neopakovateľnej chuti vďaka možnosti údenia ako studeným, tak teplým dymom. Dokonca v ňom môžete upiecť chleba alebo všetkými milovanú pizzu .
Veľký záhradný gril s udiarňou obsahuje dve ohniska a grilovacej plochy . K roztopení grilu môžete použiť ako drevené uhlie, tak drevo alebo brikety. Pre dokonalý zážitok z údenie odporúčame použitie tvrdého dreva, napr. z duba, buka alebo brezy. Ďalej potom na záver údenie doporučujeme použiť drevené piliny alebo hobliny z tvrdého dreva, ideálne slivky, jablone alebo hrušky.
Kosačky G21 BBQ big sú vyrobené z oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Silikónová vrstva na plechu výrazne zlepšuje jeho ľahkú umývateľnosť.

Gril má inteligentný a dômyselne riešený systém regulácie vzduchu a praktický vstavaný teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovanie, ktorý je zabudovaný vo veku grilu.
Konštrukcia grilu umožňuje aj využitia len jednej časti grilu , napríklad jedného ohniska. Toho môžete využiť napríklad pri grilovaní pre menší počet ľudí.
Pre jednoduchú manipuláciu a premiestňovanie je gril opatrený praktickými kolieskami.
Pod grilom sa nachádza odkladacia mriežka , ktorú môžete využiť ako na grilovacie náradie, tak napríklad na umiestnenie dreva.
Na grile sa nachádza drevené rukoväte , ktoré sa nezahrejú a obmedzujú tak možnosť popálenia, môžete tak gril ľahko a bezpečne otvárať.

Dymovod so vstavaným krytom
slúži ako prívera vzduchu, ale zároveň chráni gril napríklad proti dažďu, apod.
Tieto záhradné grily na drevené uhlie majú tiež praktickú odkladaciu plochu a reguláciu prúdenia vzduchu na ohnisku.
Možnosti použitia:
Grilovanie
Údenie studeným aj teplým dymom
Douzování
Pečenie (chlieb, pizza)
Varenie a ohrievanie
Udržiavanie teploty
Parametre:
Hrúbka plechu: 1 mm
Výška grilu: 138 cm
Šírka grilu: 72 cm
Dĺžka grilu: 126 cm
Hmotnosť: 34 kg
Grilovacia plocha: 2 400 cm2

Obsah balenia:

Záhradný gril na drevené uhlie

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

G21 Gril BBQ big (150.50 €)
https://www.nel.sk/sk/g21-gril-bbq-big.html

G21 - Gril BBQ big 6390302 (150.50 €)
https://reut.sk/sk/grily/19466-gril-g21-bbq-big-.html

G21 BBQ big (146.90 €)
http://www.fitshop.sk/detail-produktu/6390302/g21-bbq-big/

G21 Gril BBQ big 6390302 (144.30 €)
https://naradieshop.sk/grily/15170-g21-gril-bbq-big.html

G21 Gril BBQ big (150.50 €)
https://www.lacne-nakupy.sk/predaj-gril-g21-bbq-big

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • Možnosť zabudovania nie
  • Tvar varného povrchu Obdĺžnik

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Otočné kolieska
  • Kódy predajcov 6390302
    8595627404963
    GA-1058-G
    P6390302
Graf vývoja ceny G21 Gril BBQ Big