Splatoon 2 (switch)

Splatoon 2 (switch)
4x
Splatoon 2 (switch)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch Splatoon 2. Pokračovanie farebnej multiplayerovej akcie z Nintenda Wii U sa vracia a s ním aj tradičné 4vs4 bitky. Môžete sa tešiť na nové úrovne, herné módy a zbrane. Budete môcť hrať klasicky pri TV, alebo na cestách, vďaka prenosnosti Nintenda Switch. LOKÁLNE AJ ONLINE Veľkou novinkou je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov NSS664
    045496420437
    xx117
hra pre Nintendo Switch Splatoon 2. Pokračovanie farebnej multiplayerovej akcie z Nintenda Wii U sa vracia a s ním aj tradičné 4vs4 bitky. Môžete sa tešiť na nové úrovne, herné módy a zbrane. Budete môcť hrať klasicky pri TV, alebo na cestách, vďaka prenosnosti Nintenda Switch.
LOKÁLNE AJ ONLINE
Veľkou novinkou je zápolenie v lokálnom multiplayeri, či už v TV móde, alebo v tom prenosnom. Veľkou novinkou je podpora LAN hrania, kde môže byť až 10 konzol v docku prepojených medzi sebou a môžete tak usporiadať súkromný turnaj bez nutnosti pripojenia na internet. Môžete sa samozrejme prepojiť aj bezdrôtovo, ale LAN hranie je to pravé orechové.
MNOŽSTVO NOVINIEK
Dočkáte sa nových zbraní, ktoré posúvajú herné možnosti o kus ďalej. Vylepšené je aj zameriavanie a ovládanie pomocou gyroskopu, ktorý je v Joy-Con ovládačoch a Switch Pro Controlleri veľmi přesný.
PO DVOCH ROKOCH
Od vydania prvej časti uplynuli 2 roky a rovnaká doba uplynula aj v hernom svete. Niektoré známe postavy z prvej časti sa vracajú, tentokrát však za iných okolností. Nových hrdinov sa dočkáte tiež!
VYDANÍM TO NEKONČÍ
Hra bude podporovať aplikáciu pre chytré mobilné telefóny, vďaka ktorej sa dočkáte systému vylepšeného dohovárania zápasov a podpory hlasového chatu. A rovnako ako na Wii U, hra nekončí len vydaním hry, ale dočkáte sa množstva balíčkov, ktoré prinesú nový obsah.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO Hra SWITCH Splatoon 2 (NSS664) (42.90 €) na www.datart.sk
NINTENDO Splatoon 2 (42.90 €) na www.hej.sk
NINTENDO SWITCH Splatoon 2 (42.99 €) na www.andreashop.sk
NINTENDO Splatoon 2 – Switch (045496420437) (42.90 €) na www.alza.sk