The Elder Scrolls Online : Elsweyr XOne

The Elder Scrolls Online : Elsweyr XOne
3x
The Elder Scrolls Online : Elsweyr XOne
  • The Elder Scrolls Online : Elsweyr XOne
  • The Elder Scrolls Online : Elsweyr XOne
  • The Elder Scrolls Online : Elsweyr XOne
it it it

hra pre Xbox One The Elder Scrolls Online: Elsweyr + DLC. The Elder Scrolls Online: Elsweyr OBSAHUJE základnú hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - kapitolu Summerset - kapitolu Morrowind - kapitolu Elsweyr Pridajte sa k viac ako 11 miliónom hráčom z celého sveta a vstúpte do jedinečného sveta online ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Hodnotenie PEGI 18

Ostatné

  • Kódy predajcov 5055856424673
    921109836
hra pre Xbox One The Elder Scrolls Online: Elsweyr + DLC. The Elder Scrolls Online: Elsweyr OBSAHUJE
základnú hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- kapitolu Summerset
- kapitolu Morrowind
- kapitolu Elsweyr
Pridajte sa k viac ako 11 miliónom hráčom z celého sveta a vstúpte do jedinečného sveta online RPG The Elder Scrolls Online. Draci sa vracajú do Tamrielu s novou kapitolou Elsweyr. Objavujte slnkom zaliate savany a kaňony, chráňte domovinu Khajitov pred nepriateľmi a ovládnite bezcitných nemŕtvych vďaka novej Necromancer triede!
PRIPRAVTE SA NA DOBRODRUŽSTVO
Neuveriteľná domovina Khajitov je krajinou plnou dobrodružstiev, záhad a nebezpečenstva. Draci prevzali kontrolu nad starovekým chrámom Alkosh a nárokujú si ho ako svoj vlastný. Vstúpte po boku ďalších 12 hráčov do dungeonu Sunspire, preskúmajte chrám a postavte sa tvárou v tvár neohrozeným novým obyvateľom chrámu.
Elsweyr
Dobrodružstvo čaká na hráčov v Elsweyr takmer na každom rohu. Objavte novú impozantnú zónu, kde sa postavíte tvárou tvár mnohým výzvam, ako sú mocní bossovia, pohlcujúce kobky a obrovské verejné Dungeony. Či už sa rozhodnete hrať na vlastnú päsť alebo po boku ďalších hráčov, budete čeliť množstvu nebezpečenstiev a náročných výziev.
OBJAVUJTE FASCINUJÚCI SVET
Vydajte sa na cestu do samotného srdca domoviny Khajitov a objavte ich jedinečnú kultúru, ktorá sa nepodobá žiadnej inej z Tamrielu. Na hráčov čaká nespočetné množstvo úloh pre jedného hráča a preskúmavanie nádherného živého sveta. Nechajte sa pohltiť fascinujúcou krajinou naplnenou rozličnými postavami a príbehmi a odhaľte, čím sú Khajiti tak unikátni.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BETHESDA SOFTWORKS XOne - The Elder Scrolls Online: Elsweyr 5055856424673 (20.51 €) na www.compy.sk
BETHESDA SOFTWORKS XOne - The Elder Scrolls Online: Elsweyr 5055856424673 (22.04 €) na www.tunakupim.sk
BETHESDA SOFTWORKS XOne - The Elder Scrolls Online: Elsweyr (28.98 €) na www.pcmania.sk