SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP plus optický modul SM LC , 1310nm , 10 km , DDM - Cisco komp .

SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP plus optický modul SM LC , 1310nm , 10 km , DDM - Cisco komp .
SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP plus optický modul SM LC , 1310nm , 10 km , DDM - Cisco komp .
it

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-35SM je 10G SFP+ optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délce 1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 70107725
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
100-35SM je 10G SFP+ optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délce 1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 10km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp. 100-35SM (24.26 €) na www.compy.sk
SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp. (188.60 €) na www.hobbyelektrodom.sk