JEAN PAUL GAULTIER So Scandal ! parfumovaná voda , 30 ml

JEAN PAUL GAULTIER So Scandal ! parfumovaná voda , 30 ml
JEAN PAUL GAULTIER So Scandal ! parfumovaná voda , 30 ml
it

Unikátna vôňa s kombináciou sladkých tónov pomarančového kvetu, jazmínu a tuberózy - Výrazná elegancia a sofistikovanosť pri každej aplikácii

4 varianty

Dámska Parfumovaná Voda Jean Paul Gaultier So Scandal!

Redefinujte svoju ženskosť s neobyčajnou dámskou parfumovanou vodou Jean Paul Gaultier So Scandal! Značka Jean Paul Gaultier je svetoznáma svojou smelosťou a extravaganciou, a aj tento parfém je verným odrazom tejto reputácie. Prekvapte okolie nevšednou arómou, ktorá očarí na prvú vôňu.

Počas prvého momentu nanesenia na kožu vás očarí sladká vôňa pomarančového kvetu, ktorá tejto parfumovanej vode dodáva nezameniteľnú eleganciu. Srdce vône zdobí opojný jazmín, ktorý je synonymom zmyselnosti, a v harmonickom spojení s tuberózou vytvára neodolateľný dojem. Mliečne tóny, ktoré nesú parfém od začiatku až do konca, nabývajú na intenzite a hlbke po tom, ako kvetinové esencie poodstúpia, a zanechajú tak po sebe stopu, ktorá spúšťa neodolateľnú chuť opäť tento parfém vychutnať.

Určenie tohto parfému je dámske, čo značí, že bol špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré obľubujú škandalózne a nevšedné arómy. Prevedenie v parfumovanej vode poskytuje dlhotrvajúci zážitok, pričom koncentrácia vôní je ideálna na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Vložené do objemu 30 ml je tento parfém ideálny na cesty či ako skúšobná veľkosť pre tých, ktorí sa ešte len chystajú prepadnúť jeho pokušeniu.

Prednosti produktu:

 • Unikátna Vôňa: Sladké tóny pomarančového kvetu spolu s opojným jazmínom a tuberózou vytvárajú nezabudnuteľnú a zmyselnú arómu.
 • Výrazná Elegancia: Každá aplikácia je sľubom sofistikovanosti a zvýraznenia ženskej osobnosti.
 • Perfektná pre Každú Príležitosť: Ideálna na denné nosenie alebo ako vyjadrenie osobitosti na večerných udalostiach.
 • Luxusná Značka: Jean Paul Gaultier je ikonou v svete módnych vôní, a tento parfém pokračuje v tradícii kvality a luxusu.
 • Dlhá Výdrž: Parfémovaná voda zabezpečuje dlhotrvajúcu vôňu na pokožke.
 • Praktické Balenie: 30 ml balenie je ideálne pre cestovanie alebo vyskúšanie vône.
 • Milý Darček: Jeho atraktívne prevedenie a šarm vône robia z tohto parfému skvelý darček pre milovníčky kvetinových a smelých parfémov.

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  Tester
 • nie
  Vzorka vône

Ostatné

 • Kódy predajcov 8435415032551
recenzia
123 19.12.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, výdrž vône, flakón

recenzia
riso 16.12.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, výdrž vône, flakón

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)