TOM FORD Grey Vetiver

TOM FORD Grey Vetiver 50 ml Men (parfumovaná voda)
3x
TOM FORD Grey Vetiver 50 ml Men (parfumovaná voda)
 • TOM FORD Grey Vetiver 50 ml Men (parfumovaná voda)
 • TOM FORD Grey Vetiver 50 ml Men (parfumovaná voda)
 • TOM FORD Grey Vetiver 50 ml Men (parfumovaná voda)
it it it

Orientálno-korenistá, drevitá vôňa s osviežujúcimi citrusovými tónmi. Teplá, elegantná a dlhotrvajúca vôňa pre mužov s jemným vkusom.

2 varianty

Popis variantu TOM FORD Grey Vetiver 100 ml Men (parfumovaná voda):

Parfumová voda Grey Vetiver od značky Tom Ford je orientálno-korenistá, drevitá vôňa pre mužov. V úvode parfému sa nachádzajú osviežujúce citrusové tóny, ktoré postupne ustupujú a vystrieda ich teplé korenisté srdce. Záver tejto vône tvoria vetiver a drevité tóny, ktoré dodávajú parfumu zmyselný a elegantný charakter. Grey Vetiver bola uvedená na trh v roku 2009 a dodnes je obľúbenou voľbou pre mužov s jemným vkusom. Výhody: Orientálno-korenistá, drevitá vôňa s teplým a zmyselným charakterom. Citrusové tóny v úvode dodávajú osviežujúci a energický dojem. Korenisto-drevitá srdcová nota prináša hlbokú a teplú aromatickosť. Vetiver a drevité tóny zafixujú vôňu a dodajú jej eleganciu a zmyselnosť. Kvalitná značka Tom Ford zaručuje vysokú kvalitu a dlhotrvajúcu vôňu. Parfumová voda Grey Vetiver od značky Tom Ford je ideálna pre mužov, ktorí preferujú sofistikované a zmyselné vône. Doprajte si túto vôňu, ktorá vás bude sprevádzať celý deň a zanechávať za vami stopu štýlu a elegancie.

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

 • nie
  Tester
 • nie
  Vzorka vône

Ostatné

 • Kódy predajcov 888066006743
  905450
  8880660067436
recenzia
Adam 20.04.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Flakón - pôsobí luxusne Vôňa pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, flakón
negativa
Možno vydrž vône, max. 4-5h, sú vône čo vydržia aj 8h+ ale nič hrozné

Po streknutí vône cítiť sviežosť, počase sa vôňa rozplynie a cítiť jemný nádych korenia a vetiveru. Za mňa veľmi zvláštna a zaujímavá vôňa, ktorá má nadchla pri vyskúšaní vzorky. Pre niekoho môže vôňa pôsobiť “starecky” a môže mu pripomenúť nejakú starú voňavku pre osoby 60+, no kto vie ako vonia Vetiver -zemito, pochopí zmysel vône. Za mna top a určite odporúčam aj kúpu na slepo, no nie každému však môže sadnúť vôňa a niekoho môže odradiť.

recenzia
fero 21.11.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, vôňa, výdrž vône, flakón

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)