EMOS LED prisadené svietidlo , kruhové 24W , stmiev.so zmenou CCT


Smart svietidlo EXCLUSIVE Môžete si s ním nastaviť farbu svetla od studenej bielej po teplú bielu, nechýba funkcia stmievania, alebo ambientného osvetlenia - ktorá navodzuje čarovný efekt osvitu stropu okolo svietidla. Ponúka sa v dvoch variantoch podľa priemeru a príkonu. Prisadené svietidlo EXCLUSIVE má ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8592920089484
    ZM5165
    1539084002

Smart svietidlo EXCLUSIVE
Môžete si s ním nastaviť farbu svetla od studenej bielej po teplú bielu, nechýba funkcia stmievania, alebo ambientného osvetlenia - ktorá navodzuje čarovný efekt osvitu stropu okolo svietidla. Ponúka sa v dvoch variantoch podľa priemeru a príkonu. Prisadené svietidlo EXCLUSIVE má klasický kruhový tvar a vnútri ukrýva moderné, veľmi úsporné a trvanlivé LED diódy s vysokou svetelnou účinnosťou a životnosťou 25 000 hodín. Cez krycí mliečny difúzor vyžaruje svetlo rovnomerne a príjemne v širokom uhle 115°. Výhodou obľúbeného svietidla EXCLUSIVE je tiež predĺžená trojročná záruka.
EXCLUSIVE najlepšie poslúži pre osvetlenie moderných interiérov, priestor v kanceláriách, hoteloch, alebo domácnostiach. Telo svietidla je vyrobené z pevného a trvanlivého oceľového plechu, difúzor potom z ľahkého plastu. V balení nájdete rámčeky v 2 farbách (biela a strieborná) a môžete si tak sami zvoliť výsledný dizajn svietidla. Výhodou je veľmi nízka hmotnosť aj jednoduchá inštalácia LED svietidla. A to najlepšie na koniec. Rad EXCLUSIVE môžete umiestniť ako na stenu, tak aj na strop.
Farebné podanie rady EXCLUSIVE
So svietidlom si môžete prostredníctvom diaľkového ovládača ľubovoľne meniť farbu svetla. Možnosťou je nastaviť teplú farbu svetla (Tc 5 300 K) je potom ideálna do pracovných priestorov a chodieb alebo na osvetlenie produktov.
Reaguje aj na vypínač na stene
Reaguje aj na vypínač na stene. Nie ku všetkému potrebujete diaľkové ovládanie. Keď budete mať práve cestu okolo klasického vypínača na stene, svetlo s ním vypnete a zapnete, ako ste zvyknutí. Naviac vám umožňuje aj krokovo meniť farebnú teplotu. Po rozsvietení bude automaticky svietiť teplá biela (2700 K), keď rýchlo zhasnete a rozsvietite, zmení sa na neutrálnu bielu (4000 K) a pri zopakovaní rovnakého postupu prejde na studenú bielu (6500 K).
Záruka 3 roky
Najvyššia kvalita, prvotriedny dizajn a spoľahlivá prevádzka. Kľúčové vlastnosti svietidiel radu EXCLUSIVE navyše podčiarkuje aj trojročná záruka, ktorá je silnou garanciou budúcej zákazníckej spokojnosti.
Dosvieti skoro až za roh
Vďaka použitej LED technológii aj tvare difúzora osvetľuje všetky objekty v miestnosti v širokom uhle 115° a s zodpovedajúcou intenzitou. Svietidlo tak môžete bez obáv použiť ako hlavné stropné svietidlo v miestnosti.
Svieti a svieti
Rad Exclusive vám bude na svet svietiť naozaj dlho. Životnosť svietidla je dlhých 25 000 hodín. To znamená, že ak ho budete používať každý deň štyri a pol hodiny, môže vám slúžiť viac ako 15 rokov.
Vie sa stmievať
Súčasťou svietidla je integrovaný stmievač. Pomocou diaľkového ovládača tak môžete jednoducho regulovať intenzitu jasu v desiatich krokoch od 5 % do 100 %. Ovládanie farby svetla možné aj pomocou vypínača, opätovným vypnutím a zapnutím svietidla.
Pre nočnú pohodu
Svietidlo má integrovaný špeciálny nočný režim, pri ktorom využíva minimálny svetelný tok. Nočné svetlo zlepšuje komfort osvetlenia vo večerných hodinách a pomáha lepšiemu zaspávaniu aj prípadnej orientácii v priestore. Naviac má svietidlo v tomto režime len minimálnu spotrebu.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EMOS LED prisadené svietidlo EXCLUSIVE, kruhové 24W, stmiev. so zmenou CCT (67.20 €) na www.garlist.sk
EMOS ZM5165 (48.31 €) na www.epotreby.sk
EMOS 24W stmievatelné so zmenou CCT ZM5165 (48.90 €) na www.tpd.sk
EMOS ZM5165 LED SV.PR.K. 24W STM.NAST.CCT+DIAL.OVL. (46.20 €) na www.andreashop.sk
EMOS LED stropné a nástenné svietidlo s diaľkovým ovládačom 24 W, stmievateľné (1539084002) (49.90 €) na www.alza.sk
recenzia
František 29.11.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)