EMOS Sada videovrátnika EM-10AHD s ukladaním snímkov


Videotelefónna súprava EMOS EM-10AHD /H3010/ s ukladaním obrazu Máte radi dokonalé riešenia? Vtedy vás poteší Videofón EMOS EM-10AHD so špičkovým obrazom vo Full HD rozlíšení. Okrem dokonale ostrého a vysokokvalitného obrazu vo dne aj v noci spolu so širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° vám tento model ... čítať viac


Videotelefónna súprava EMOS EM-10AHD /H3010/ s ukladaním obrazu
Máte radi dokonalé riešenia?

Vtedy vás poteší Videofón EMOS EM-10AHD so špičkovým obrazom vo Full HD rozlíšení. Okrem dokonale ostrého a vysokokvalitného obrazu vo dne aj v noci spolu so širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° vám tento model ponúkne aj možnosť rozšírenia systému o ďalšie dverové kamerové jednotky alebo bezpečnostné kamery. Samozrejme, môžete tiež ovládať zámky dverí a pohyb brány. Dverová kamerová jednotka je navyše odolná voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu. Nemusíte sa obávať, kam ju umiestniť.


Najdôležitejšie parametre


1× dverová kamerová jednotka, 1× LCD displej, napájací zdroj
• ovládanie zámku dverí/pohybu brány Zámok dverí, pohon brány
• napájanie monitora 12 V DC (je súčasťou dodávky)
• České MENU
• počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
• automatické ukladanie snímok
Ovládanie zámku/aktivity brány
• možnosť pripojenia CCTV kamery
• veľkosť monitora: 175 125 20 mm
• veľkosť kamerovej jednotky: 135 × 50 × 25 mm
• uhol kamery: 160°

Po rozpoznaní zvončeka môžete na vnútornom monitore LCD vidieť každého novoprichádzajúceho, či je vonku svetlo alebo hlboká tma. A ak nie ste doma, váš hosť vám môže zanechať správu. Keď prídete domov, môžete si ju jednoducho prehrať na displeji.

Videotelefón EMOS EM-10AHD je tiež vybavený funkciou detekcie pohybu, ktorá stráži váš majetok. Systém automaticky ukladá zachytené fotografie a videá na kartu micro SD. Odteraz vám už neunikne žiadny hosť, zlodej ani iný nevítaný návštevník.


Vždy viete, kto je za dverami

Súprava videotelefónu a dverovej kamery s prenosom obrazu v rozlíšení HD a širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° budete vždy vedieť, čo sa deje pri bráne alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Vysokokvalitný obraz na displeji LCD vám okamžite ukáže každého, kto zazvoní na váš zvonček.

Odpovedzte, otvorte bránu alebo nahrajte správu

Videotelefón EMOS EM-10AHD vám v mnohých ohľadoch zjednoduší život. Nielenže vás upozorní na prichádzajúcu návštevu a umožní obojsmernú hlasovú komunikáciu, ale stlačením tlačidla na vnútornom monitore LCD môžete v okamihu odomknúť vchodové dvere alebo otvoriť garážovú bránu či bránu. A bude sa vám hodiť, aj keď nie ste doma. Ak vás totiž niekto príde navštíviť, môže na záznamníku zanechať zvukovú a vizuálnu správu.

Ochráni váš majetok, keď nie ste doma
Zistiť po návrate domov, že váš dom navštívili nezvaní hostia, nie je príjemné. Nechajte videotelefón strážiť váš majetok. Súprava videotelefónu je vybavená slotom na kartu micro SD, na ktorú možno ukladať fotografie alebo celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov.

Systém je možné rozšíriť aj o ďalšie bezpečnostné kamery na stráženie ďalších dôležitých miest, ako sú parkoviská, garáže alebo zadné vchody. Kamerový systém navyše rýchlo vyhodnotí príchod nepozvaného hosťa pomocou automatickej detekcie pohybu. Na jeho prítomnosť vás upozorní zvukovým signálom a na zvýšenie bezpečnosti vyhotoví vysokokvalitnú fotografiu. Priestor pred vaším domom tak bude neustále strážený, či už ste doma, v práci alebo na dovolenke.

Detekcia pohybu
Ak máte radi veci pod kontrolou, potom vás určite poteší, že videotelefón je vybavený slotom na kartu micro SD. Na tú možno ukladať fotografie a celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov. Po aktivácii funkcie detekcie pohybu bude kamera trvalo strážiť priestor pred vchodom do vášho domu. Na nepozvaných návštevníkov vás upozorní zvukovým varovaním a automaticky začne nahrávať video alebo snímať fotografie. Ak systém rozšírite o ďalšie bezpečnostné kamery a ďalšie funkcie zabezpečenia domácnosti, môžete videotelefón premeniť na plnohodnotný monitorovací systém, takže sa o svoj domov nebudete musieť obávať, ani keď budete na druhom konci sveta.

Dokonalý obraz vo dne aj v noci
V tmavých alebo tmavých podmienkach kamera v dverovej stanici automaticky aktivuje automatický infračervený filter a infračervené diódy LED, aby v tmavom prostredí svietila nenápadne. Okrem toho sa pri slabom osvetlení prepne do čiernobieleho režimu a zachytáva snímky v rovnakej kvalite ako za jasného denného svetla. Kamere teda nič neunikne, či už je pravé poludnie alebo hlboká noc.

Plné rozlíšenie obrazu HD
Kamerová jednotka je vybavená technológiou ADH s rozlíšením 2 megapixely, ktorá je lídrom na trhu videotelefónov pre malé aplikácie. Ponúka dokonale ostrý obraz v rozlíšení Full HD (1024 × 600 px) vo dne aj v noci.

Ovládanie zámku dverí a pohybu brány
Prichádza návšteva a vy ste ďaleko od dverí? Stlačením tlačidla môžete ovládať zámok dverí pri vchode a zároveň hovoriť s prichádzajúcimi hosťami. Systém dokáže rovnako jednoducho komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pohonov brán.

Široký uhol pohľadu
Máte nízky plot alebo si nie ste istí, kam umiestniť kameru, aby ste prichádzajúcich hostí vždy dobre videli? Hoďte starosti za hlavu. Vďaka dostatočne širokému pozorovaciemu uhlu až 160°/120° dokáže integrovaná kamera zobraziť prichádzajúceho aj v prípade, že je kamerová jednotka umiestnená na nízkom plote alebo inom nie príliš vhodnom mieste.

Funkcia nahrávania správ
Videotelefón EMOS EM-10AHD umožňuje spustiť režim Mimo domova. Po zazvonení zvončeka potom automaticky prehrá výzvu na odoslanie správy a spustí nahrávanie. Po návrate domov si môžete jednoducho prehrať všetky zvukové a obrazové správy, ktoré zostali na displeji videotelefónu.

Odolný voči poveternostným vplyvom
Kamery produktového radu EM-10AHD sú vyrobené z pevného kovu. Vďaka tomu sú odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Pre maximálnu ochranu sú vybavené aj kovovým krytom. Neprekáža im teda dážď ani sneh.

Kompaktný monitor LCD
Neodvádza pozornosť, napriek tomu jeho ostrý obraz rýchlo upúta pozornosť, keď niekto zazvoní. Kvalitná farebná obrazovka s priemerom 175 × 125 × 20 mm s viacjazyčnými ponukami a prehľadnými grafickými ikonami ponúka celý rad praktických funkcií a vlastností. Vyberte si z desiatich vyzváňacích tónov alebo si do systému jednoducho nahrajte vlastné. A keď monitor nepoužívate, môžete ho nechať úplne vypnutý alebo na ňom zobraziť hodiny.

Jednoduchá inštalácia
Nie je priestor okolo vášho vchodu optimálny na umiestnenie kamerovej jednotky? Ani v takom prípade nemusíte zúfať. K dverovej jednotke prikladáme montážny klin, ktorý uľahčuje inštaláciu a umožňuje montáž dverovej kamerovej jednotky diagonálne.

Rozšíriteľná súprava
Videotelefón je pripravený aj pre prípad, že máte veľkú rodinu, veľký dom alebo možno v dome nielen bývate, ale aj pracujete. Ľahko si môžete zaobstarať a pripojiť ďalšie dverové kamerové jednotky pre druhý vchod, ako aj kamerové jednotky pre viacerých nezávislých používateľov. Takto si môžete z videotelefónu vytvoriť presne takú zostavu, aká vám najviac vyhovuje.

Technické parametre
antivandalské vyhotovenie kamerovej jednotkyáno
podsvietenie kameryáno, do 150 cm
Automatické ukladanie snímokáno
intercománo
možnosť pripojenia CCTV kamieráno
veľkosť displeja7"
farbastrieborná
aplikácia pre vzdialenú správubez aplikácie
potrebná kabelážFTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet melódií10 + vlastné
sieťové pripojenie a jednoduchá správanie
farebný displejáno
počet vodičov (monitor/zámok/brána)4+0+2
uhol kamery160°
vrátane zdrojaáno
montážna stenu
výkon (slúchadlo/voľné ruky)hands-free
pokrytieIP44
napájanie kamerovej jednotkyz monitora
ovládanie hlasitostiáno
snímací prvok kamery2 Mpx AHD (1080p)
rozmery kamerovej jednotky135 × 50 × 25 mm
rozmer monitora175 × 125 × 20 mm
predajné balenie1 ks, krabica

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EMOS EM-10AHD H3010 (195.88 €) na www.tpd.sk
EMOS EM-10AHD 3010003010 (233.62 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
EMOS Súprava videotelefónu EM-10AHD (268.40 €) na www.epotreby.sk
EMOS H3010 EM-10AHD, sada videovrátnika EM-10AHD (200.26 €) na datacomp.sk
EMOS H3010 VIDEOTELEFON SADA EM-10AHD (205.00 €) na www.andreashop.sk

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov H3010
    8592920090329
    EM-10AHD
    1048121
    3010003010
recenzia
Robo 17.09.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
super cena v zlave pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad
negativa
navod nepopisuje vsetky funkcie produktu

Spokojnost, splnil ocakavania

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)