EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily

EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
15x
EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
 • EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
 • EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
 • EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
 • EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
 • EMOS Sada videovrátnika H2014 s WiFi a aplikáciou pre mobily
it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Sada videotelefónu EMOS EM-101WIFI s wifi a aplikácií pre mobily Už vás niekedy napadlo, že by sa vám hodilo mať prepojený domový zvonček s mobilným telefónom? S videotelefónom EMOS EM-101WIFI sa váš sen stane skutočnosťou! Videotelefón EMOS EM-101WIFI dokáže komunikovať prostredníctvom wifi až s piatimi mobilnými ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov H2014
  8592920046852
  000000947800
  003010000121
Sada videotelefónu EMOS EM-101WIFI s wifi a aplikácií pre mobily
Už vás niekedy napadlo, že by sa vám hodilo mať prepojený domový zvonček s mobilným telefónom? S videotelefónom EMOS EM-101WIFI sa váš sen stane skutočnosťou!
Videotelefón EMOS EM-101WIFI dokáže komunikovať prostredníctvom wifi až s piatimi mobilnými telefónmi alebo tablety. Ľahko tak dokážete komunikovať s prichádzajúce návštevou, či už ste práve kdekoľvek v dome alebo aj mimo neho.
Videotelefón so širokým uhlom záberu zvládne vďaka infračervenému prisvietenie perfektne zobraziť zvoniaci návštevu aj za šera či v noci. Stlačením jediného tlačidla navyše jednoducho otvoríte dverný zámok alebo môžete ovládať pojazd brány.
Videotelefón EMOS EM-101WIFI vás poteší jednoduchou montážou a pevným prevedením dverné kamerovej jednotky, ktorá je vyrobená tak, aby odolala vandalom. Odteraz už budete mať okolí svojho domu vždy plne pod kontrolou.
Vždy viete, kto je pri vchode
So sadou videotelefónu EMOS EM-101WIFI s HD prenosom obrazu na farebný LCD displej si budete vždy istí, čo sa deje u bránky alebo u vašich dverí. Už vám nič neunikne - bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Vďaka pripojenie do wifi siete a následnému prenosu obrazu i zvuku do vášho smartphonu či tabletu totiž dokážete komunikovať s návštevníkmi i vo chvíli, keď sa nachádzate napríklad na druhej strane sveta. A ak nie ste doma, na diaľku si prostredníctvom vzdialeného prístupu k videotelefónu z vášho mobilného telefónu ľahko manuálne zaobstaráte aj snímky a videá nepozvaných hostí.
Návštevníka zobrazí vo dne aj v noci
Infračervené LED diódy sa postarajú o dokonalé snímanie kamery, či už je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Kamera so širokým uhlom záberu 70 ° sníma cez deň bežným spôsobom, pri zhoršených svetelných podmienkach si potom automaticky presvieti LED svetlom, ktoré je pre ľudské oko neviditeľné. Vďaka tomu máte prehľad o tom, kto za vami prišiel vo dne aj počas temnej noci.
Odomknete vchod i otvorte bránu na diaľku
Videotelefón EMOS EM-101WIFI vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen že vás upozorní na prichádzajúci návštevu, stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore ale navyše jednoducho na diaľku odomknete vstupné dvere alebo bránu.
Komunikácia s mobilnými telefónmi a tablety
Prostredníctvom pripojenia videotelefónu EM-101WIFI na sieť wifi dokážete so zariadením bez problémov komunikovať aj v prípade, že sa práve nachádzate na úplne inom mieste. K videotelefónu pripojíte až päť samostatných mobilných telefónov alebo tabletov.
Vysoké rozlíšenie obrazovky s širokým uhlom záberu
Dverové kamerová jednotka je prispôsobená širokému spôsobu použitia. Uhol jej záberu je 70 °, a tak ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo tam, kde sa vám to najviac hodí. Ostrý obraz sa vám potom zobrazí na 7 '' farebnom LCD displeji.
Perfektný obraz vo dne aj v noci
V šere či v tme si kamerový systém automaticky presvieti infračervenými LED diódami, ktorých svit je pre ľudské oko nepostrehnuteľný. Prichádzajúceho tak ľahko rozpoznáte aj za sťažených svetelných podmienok.
Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány
Prišla vám návšteva a vy to máte k dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverový zámok u vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.
Vodeodolná a pevná dverové kamerová jednotka
Zariadenie na prenos obrazu a zvuku je možné jednoducho namontovať kamkoľvek, kde to potrebujete. Okrem toho je ale dverné kamerová jednotka vodeodolná (IP 44) a vyrobená tak, aby odolala útoku vandalov a skvele vám slúžila po mnoho rokov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EMOS EM-10WIFI Sada videovrátnika s WiFi aplikáciou pre mobily ( H2014 ) (183.60 €) na www.elu.sk
EMOS H2014 biely s WiFi a aplikáciou pre mobily H2014 (182.96 €) na www.tpd.sk
EMOS H2014/ EM-10WIFI s aplikáciou pre mobily 3010000121 (230.27 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
EMOS H2014 Wifi videozvonček sada, Biela (179.00 €) na click.edigital.sk
EMOS H2014, WiFi domáci videotelefón, farebná sada, biela H2014 (185.90 €) na datacomp.sk
93%

3 recenzie produktu

86% pomer ceny a kvality
80% kvalita návodu
86% dizajn,vzhľad
recenzia
JARMILA 21.09.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
VELKA SPOKOJNOST S DIZAJNOM MONITORA,WIFI FUNKCIA OTVARANIE BRANY CEZ MOBIL.. ELEGANTNY... pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
-

SIKOVNY

recenzia
Marek 04.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Všetko ako bolo v opise je ok. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
Nič

Výborný

recenzia
Dominika 17.03.2022

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
- dizajn fajn pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
-

-

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (7)