Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S

NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
8x
Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
  • Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 20 mm f/1,8 S
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Vysoko svetelný ultra širokouhlý objektív f/1,8 s pevnou ohniskovou vzdialenosťou Vďaka pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento svetelný plnoformátový objektív pre mirrorless systém s ohniskovou vzdialenosťou 20 mm pripravený na každý záber. Tento objektív je ultra ostrý ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4960759903372
    JMA104DA
Vysoko svetelný ultra širokouhlý objektív f/1,8 s pevnou ohniskovou vzdialenosťou
Vďaka pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento svetelný plnoformátový objektív pre mirrorless systém s ohniskovou vzdialenosťou 20 mm pripravený na každý záber. Tento objektív je ultra ostrý od okraja po okraj a brilantný pri slabom svetle, vďaka čomu vykresľuje každý detail scény s mimoriadnou čistotou
V akomkoľvek okamihu. Výnimočné portréty.
Vyrazte do divočiny
Panorámy s jemnými detailmi. Fascinujúce nočné krajiny. Vynikajúci optický výkon tohto objektívu znamená, že hviezdy sú reprodukované verne ako okrúhle body, a to aj pri snímaní s úplne otvorenou clonou. Ostrosť je neuveriteľná, aj keď objektív zaostríte na blízke objekty. A závoj je účinne potlačený aj v protisvetle.
Hĺbka a krása
Široký bajonet Nikon Z, svetelnosť f/1,8 a clona s 9 lamelami sprostredkujú senzačný obraz v akomkoľvek svetle. Zo svetiel získate nádherné hviezdice a prirodzene vyzerajúce rozostrené pozadie (bokeh), ktoré plynulo prechádza až k okrajom snímky.
Nielen široký, ale blízky
Ostrosť je vynikajúca – a výnimočná pri fotografovaní zblízka. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť len 0,20 m vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.
Ostrý a čistý
Prvky zo skla ED a asférické šošovky korigujú chromatické aberácie a antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon redukuje reflexy a závoj. Bez ohľadu na nastavenie zachytíte z obrazu omnoho viac.
Filmy inšpirujúce k dobrodružstvu
Tento plnoformátový objektív zaostruje rýchlo, hladko a ticho, vďaka čomu je ideálny na snímanie videosekvencií. Získate presnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti priamo na objektíve a nehlučný ovládací krúžok umožňuje zaostrovať s absolútnou presnosťou. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je úplne eliminovaná.
Prirodzený
Prstenec zaostrovania kladie prirodzenú mieru odporu. Ovládací prstenec možno použiť na nastavenie citlivosti ISO, nehlučné nastavenie clony alebo korekciu expozície.
Chránený
Snímajte vonku za každého počasia bez obáv. Každá pohyblivá časť tubusu objektívu je spoľahlivo utesnená proti prachu a vlhkosti.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON NIKKOR Z 20mm f/1.8 S JMA104DA (1069.00 €) na www.tpd.sk
NIKON 20mm f/1.8 S NIKKOR Z (1069.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON Z 20 mm f/1,8 S (JMA104DA) (1069.00 €) na www.mall.sk