Herná konzola NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105

NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105
6x
Herná konzola NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105
  • Herná konzola NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105
  • Herná konzola NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105
  • Herná konzola NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105
  • Herná konzola NINTENDO Switch Lite, tyrkysová NSH105
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Nintendo Switch Lite, modrá Herná konzola  Nintendo Switch Lite je oproti klasickej verzii tohto zariadenia (Nintendo Switch) kompaktnejší a ľahší, takže sa ideálne hodí pre hranie videohier na cestách. Preto je tiež obmedzený na tzv. Handheld mód, ktorý spočíva v pohodlnom príručnom hraní. Na rozdiel od Nintenda ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 045496452711
    NSH105
    000010002292

Nintendo Switch Lite, modrá
Herná konzola Nintendo Switch Lite je oproti klasickej verzii tohto zariadenia (Nintendo Switch) kompaktnejší a ľahší, takže sa ideálne hodí pre hranie videohier na cestách. Preto je tiež obmedzený na tzv. Handheld mód, ktorý spočíva v pohodlnom príručnom hraní. Na rozdiel od Nintenda Switch teda túto konzolu nepripojíte k televízii, o to viac si s ňou však užijete hranie vo vlaku, na lavičke v parku či kdekoľvek inde vonku. Ide totiž o ľahučké zariadenie, ktoré je vybavené všetkým, čo je k pohodlnému hraniu potrebné – nechýba )
5,5-palcový dotykový LCD displej, základné herné tlačidlá ani nevyhnutné analógové páčky. Či už sa tak vydáte kamkoľvek, s touto krabičkou vo vrecku máte vždy zaručenú perfektnú zábavu.

Skvelé hry z knižnice Nintendo Switch
S touto príručnou hernou konzolou si môžete zahrať pestrú paletu hier zo stále sa rozrastajúcej knižnice Nintendo Switch. Na platforme Nintendo Switch Lite fungujú takmer všetky tunajšie tituly, ktoré podporujú hranie v Handheld móde.

Zahrajte si so súpermi z celého sveta
Nintendo Switch Lite ponúka aj prepracovaný multiplayerový režim, vďaka ktorému si zahráte aj so súpermi z druhého konca planéty. Stačí zariadenie pripojiť k internetu (prostredníctvom Wi-Fi). V celej rade hier sa pritom vašimi súpermi môžu stáť aj majitelia klasických konzol Nintendo Switch – okrem iného si s nimi zahráte hry Super Mario Maker 2, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2 alebo Super Smash Bros. Ultimate.

Nádherný obraz aj zvuk
Aby ste sa do každej hry naozaj ponorili, ponúkne vám konzola Nintendo Switch Lite pekne vykreslený obraz aj vynikajúce zvukové podanie. Špičkové zobrazenie zabezpečí 5,5-palcový displej s HD rozlíšením (1280×720 px) a o dobrý zvuk sa postarajú integrované stereo reproduktory. V prípade záujmu potom môžete využiť aj 3,5 mm audio konektor a pripojiť k Nintendu klasické slúchadlá.

Vždy perfektný výkon a dostatok úložného priestoru
Plynulá prevádzka všetkých dostupných hier vám zaistí vylepšený procesor NVIDIA Tegra. O dostatok úložného priestoru na hry sa zase postará interná pamäť o kapacite 32 GB. Vo výbave konzoly navyše nechýba ani microSD slot, a tak si máte šancu úložisko ešte zväčšiť.

Skvelá výdrž pre dlhé hranie na cestách
Pretože je táto príručná herná konzola určená najmä na hranie na cestách, nechýba tu špičková lítium-iónová batéria. Jedná sa o akumulátor s kapacitou 3 570 mAh, ktorého zásluhou sa môžete venovať hraniu 3 až 7 hodín v kuse (záleží na type hry). Nabíjanie konzoly potom prebieha prostredníctvom rozhrania USB-C a trvá približne 3 hodiny.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO Switch Lite tyrkys (254.25 €) na www.mader.sk
NINTENDO Switch Lite (NSH105) modrá (213.00 €) na www.datart.sk
NINTENDO SWITCH LITE TYRKYSOVÁ (NSH105) (219.00 €) na lacne-nakupy.sk
NINTENDO SWITCH LITE TYRKYSOVA FARBA (213.89 €) na www.andreashop.sk
NINTENDO SWITCH LITE TYRKYSOVA FARBA (213.89 €) na www.xxltuzex.sk