Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 14 – 24 mm f/2,8 S

NIKON Nikkor Z 14 – 24 mm f/2,8 S
Fotoobjektív NIKON Nikkor Z 14 – 24 mm f/2,8 S
it

Profesionálny ultraširokouhlý objektív so zoomom a svetelnosťou f/2,8 Detailné krajiny. Fascinujúce nočné panorámy. Pozoruhodná architektúra. Vďaka pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento svetelný plnoformátový objektív pre systém mirrorless s ohniskovou vzdialenosťou 14 ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov JMA711DA
    4960759903570
Profesionálny ultraširokouhlý objektív so zoomom a svetelnosťou f/2,8
Detailné krajiny. Fascinujúce nočné panorámy. Pozoruhodná architektúra. Vďaka pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento svetelný plnoformátový objektív pre systém mirrorless s ohniskovou vzdialenosťou 14 – 24 mm skutočným profesionálom. Jeho vynikajúca kresba a kompaktná konštrukcia ho odlišujú od všetkých ostatných ultraširokouhlých objektívov so zoomom na trhu.
Dynamický charakter miesta
Rozsiahle panorámy. Interiérové scény. Od magických ultraširokých kompozícií až po širokouhlé snímky priestoru, ktoré zachycujú skutočný charakter daného miesta. Dosiahnite výnimočnú ostrosť, detaily a farby – či už snímate fotografie alebo filmy.
Nádherne reprodukované nočné scény
Bodové zdroje svetla, ako sú hviezdy alebo svetlá v panoráme mesta, už nevyžadujú časovo náročné úpravy. Vynikajúci optický výkon a rozlíšenie zaisťujú vernú reprodukciu jemných detailov okolo svetelných zdrojov v celom zábere.
Vynikajúci optický výkon
Čistota je výnimočná v celom zábere. Pokles jasu v okrajových častiach snímky je účinne regulovaný, aj keď snímate s plne otvorenou clonou. Antireflexné vrstvy Nano Crystal Coat a ARNEO Coat od spoločnosti Nikon významne potláčajú reflexy a závoj, dokonca aj pri snímaní objektov v protisvetle.
Plynulý, tichý, rýchly
Či už scéna vyžaduje statickú snímku alebo videosekvenciu, máte k dispozícii precíznu a plynulú kontrolu nad zábermi. Prstence zoomu a zaostrovania kladú prirodzenú mieru odporu. Automatické zaostrovanie je plynulé a tiché a pri priblížení prakticky nedochádza k zmene uhla záberu alebo posunu zaostrenia.
Odolný a spoľahlivý
Tento mirrorless objektív je neúnavným pracovným nástrojom a je pripravený aj na tie najnáročnejšie miesta. Rozsiahle utesnenie okolo všetkých pohyblivých častí objektívu ho spoľahlivo chránia proti prachu a vlhkosti. Bajonet z hliníkovej zliatiny znižuje hmotnosť a zvyšuje životnosť.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON 14-24mm f/2.8 S NIKKOR Z (2299.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S (2411.39 €) na www.k24.sk