XTENDLAN SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m HP kompatibilní , XL-MGB-SXv2

XTENDLAN SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m HP kompatibilní , XL-MGB-SXv2
XTENDLAN SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m HP kompatibilní , XL-MGB-SXv2
it

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 1018273
    XL-MGB-SXv2-J4858C
    XL-MGB-SXv2
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XTENDLAN SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m (HP kompatibilní) XL-MGB-SXv... (17.34 €) na www.tunakupim.sk