články

Články
Naj CPU pre hráčov v 2023

Naj CPU pre hráčov v 2023

Tu sú najlepšie CPU pre hráčov v 2023
Naše odporúčania ukážu najlepší procesor pre hranie hier, zohľadňujúc výkon a funkcie vzhľadom na rozpočet počítača. Pozrite si hierarchiu testovacieho procesora a podrobnú príručku na nákup CPU z roku 2023 pre výber najlepšieho procesora pre herný počítač. Pre porovnanie AMD a Intel sa pozrite na náš článok. Trvalo dlho, kým sa trh s čipmi opäť nestal priaznivým pre kupujúcich - z masívneho nedostatku čipov sme prešli na obrovský prebytok, takže teraz môžete nájsť skvelé ponuky na ... viac..
Overené vzduchovky

Overené vzduchovky

Rokmi overené modely vzduchových pušiek, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť
Vzduchové pušky s energiou strely do 17 Joulov sú v Slovenskej republike voľnopredajnými zbraňami osobám starším ako 18 rokov. Nie je teda na ne potrebný zbrojný preukaz, nevzťahuje sa na ne žiadna evidenčná povinnosť na polícii, preto sú obľúbenými športovými zbraňami, s ktorými sa dá príjemne tráviť voľný čas a zdokonaľovať sa v streľbe na terč. Veľmi dlhú dobu boli v rámci Slovenska a Čiech považované za najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie vzduchové ... viac..
Dojčenie s láskou

Dojčenie s láskou

Čakáte bábätko a chcete ho dojčiť? S odsávačkami na mlieko Haakaa to hravo zvládnete.
Nič nie je krajšie ako pocit matky, keď priloží dieťatko po narodení na prsník po prvý krát. Je to neopísateľný pocit, ktorý je prospešný pre dieťatko a aj mamičku. Niekedy sa však stáva, že produkcia materského mlieka nie je na začiatku pre dieťatko dostačujúca, poprípade sa po cisárskom reze mlieko pomalšie spúšťa. Na pomoc vtedy prichádza odsávačka na mlieko, ktorá okrem toho, že odsáva mlieko z prsníkov, stimuluje aj jeho produkciu. Vďaka tejto stimulácii sa zvyšuje laktácia  a v ... viac..
Akú kabelku do práce?

Akú kabelku do práce?

Ako vybrať tú správnu kabelku do práce? Najpraktickejšie sú jednoznačne shopper kabelky.
Máte doma množstvo kabeliek alebo naopak v šatníku iba zopár kúskov a niekedy rozmýšľate, ktorá sa Vám viac hodí do práce?  Na tento problém síce neexistuje jednoznačná odpoveď, lebo ako sa hovorí, 100 ľudí, 100 chutí, no v nasledujúcom článku sa vám pokúsime dať zopár rád a tipov ako zvoliť tú najvhodnejšiu respektíve najpraktickejšiu kabelku do práce.   Kabelka do práce by mala byť elegantná no hlavne praktická   Pri výbere kabelky do práce môžeme prihliadať na niekoľko ... viac..
Zateká Vám strecha?

Zateká Vám strecha?

Poradíme Vám ako si svojpomocne opraviť strechu z asfaltových pásov.
ZATEKÁ VÁM STRECHA A TRÚFATE SI NA OPRAVU SVOJPOMOCNE? Ak začne pretekať strecha, nie je to nič príjemné. Je veľmi pravdepodobné, že použitá hydroizolácia bola poškodená, alebo opotrebovaná. Túto situáciu viete vyriešiť, využitím asfaltového izolačného náteru. Izolácia je vhodná na krytiny z asfaltovaných lepenkových pásov, bitúmenových šindľov, eternitu, pozinkovaných plechov, starých bitúmenových náterov, betónu, minerálnych podkladov a ďalších podkladov. ZÁKLADOM JE ... viac..
Ako vyčistiť kabelku?

Ako vyčistiť kabelku?

Zašpinili ste si kabelku a neviete ju vyčistiť? Pozrite sa, ako čistiť kabelky podľa typu materiálu.
Ženy usilujú o to, aby ich šatníky boli perfektné, plné najrôznejších módnych kúskov. Nie je žiadne tajomstvo, že kabelky sú ženskou vášňou, preto sú neodmysliteľnou súčasťou dámskych šatníkov aj neustále sa rozširujúce zbierky kabeliek. V takejto zbierke by nemala chýbať aspoň jedna veľká kabelka, respektíve shopper kabelka, malá „crossbody“ kabelka, jeden batoh, listová alebo spoločenská kabelka a aspoň jedna luxusná kožená kabelka. Pre mnohé ženy je ich kabelka aj každodennou ... viac..
Ako si vybrať peňaženku?

Ako si vybrať peňaženku?

Hľadáte novú peňaženku? Výber tej správnej peňaženky nemusí byť vôbec ľahký. Poradíme vám ako na to.
Peňaženky sa stali bežnou súčasťou našich životov, nie je to však len vec, ktorú má dnes každý, ale zároveň je to aj skvelý módny doplnok. Výber tej správnej peňaženky pritom nemusí byť vôbec jednoduchý, naopak, môže byť zložitejší ako sa môže zdať. Pri kúpe novej peňaženky by sme mali prihliadať hneď na niekoľko kritérií. Veľkosť peňaženky Možno sa vám to zdá ako maličkosť, ale veľkosť hrá pri výbere novej peňaženky dôležitú úlohu. Peňaženku si vyberáte na dlhšie časové obdobie a preto by ... viac..
Ako vybrať vhodnú kabelku

Ako vybrať vhodnú kabelku

Ako si vybrať ideálnu novú kabelku? Pozrite si rady a tipy ktoré vám výber kabelky zaručene uľahčia.
Kabelka v dnešnej dobe nie je iba obyčajný módny doplnok. Je to vec, ktorú žena so sebou nosí všade kam počas dňa chodí, čiže musí byť pohodlná, praktická, s dostatkom vnútorného priestoru ale zároveň musí byť aj dostatočne vkusná lebo predsa každá žena chce vyzerať atraktívne. Keďže kabelku si väčšinou nekupujeme na týždeň ani mesiac, ale v očakávaní, že nám vydrží čo najdlhšie, musí byť aj primerane kvalitná a odolná. Každá žena, či už dospievajúca alebo dospelá, už ... viac..
Série indického nábytku

Série indického nábytku

Série - Kategórie, masívneho indického nábytku z palisandra a manga
Spoločnosť LAKŠMI – Indický nábytok, ponúka okrem farebných verzí aj samostatné série. Každá séria sa vyznačuje spoločnými dizajnovými prvkami. Zákazník má možnosť zariadiť miestnosť s nábytkom s rovnakým dizajnom. Predstavme si teda jednotlivé série nábytku.   Séria AMBA – ručne vyrábaný nábytok v sérii Amba obsahuje   27 kusov nábytku. Skrine a komody tejto série majú nožičky (niektoré série sa vyznačujú práve rovnou spodnou plochou nábytku bez nožičiek) , ... viac..
palisander - farby

palisander - farby

Indický palisander a jeho farebné prevedenia.
Spoločnosť LAKŠMI – Indický nábytok, ponúka šírokú paletu nábytku a doplnkov do domácností, priestorov firiem a reštaurácií. Ako výrobca a predajca náš nábytok z indického palisandra ponúkame až v ôsmych farbách. Šesť farebných kombinácii je za použitia laku, a dve bez laku kde ich povrch je matný. Zákazník si môže vybrať z nasledovných farebných kombinácii palisandra: Palisander NATURAL – patrí medzi najobľúbenejšie farebné prevedenie s palisandrom. ... viac..
LAKŠHMI - Indický nábytok

LAKŠHMI - Indický nábytok

Správna starostlivosť o nábytok / dlhá životnosť
Správna starostlivosť o nábytok = dlhá životnosť Nábytok a celé vybavenie interiéru vo vašom dome si zaslúži adekvátnu starostlivosť. Pomocou správnej údržby môžete životnosť nábytku predĺžiť o dlhé roky. Rôzne materiály si však vyžadujú rôzny prístup. Nemôžete sa spoliehať len na kvalitu materiálu a spracovanie, ktoré sú síce dôležité, ale samé o sebe nestačia. Prinášame vám preto zopár tipov ako sa starať o masívne drevo, drevotriesku, kožu a látkové poťahy. ... viac..
LAKŠMI - Indický nábytok

LAKŠMI - Indický nábytok

Nábytok z palisandra a manga. Nádych luxusu vo vašom dome
Nábytok z palisandra a manga. Nádych luxusu vo vašom dome Nábytok je dominantou každej miestnosti. Jednotlivé kusy nábytku vytvárajú duch vášho príbytku. Zároveň je nábytok základom pre pohodlné a trendové bývanie, v ktorom by nemal chýbať ani nádych luxusu. Všetky tieto vlastnosti spĺňa kvalitný nábytok vyrábaný z indického palisandra, alebo manga. Masívny nábytok? Jedine z indického masívu. Indický palisander a mango je drevo známe svojou masívnosťou ... viac..
LAKŠMI-Indický nábytok

LAKŠMI-Indický nábytok

Kvalita, jedinečnosť a dlhá životnosť nábytku z masívu.
Kvalita, jedinečnosť a dlhá životnosť nábytku z indického masívu Nábytok z indického masívu je láskou na celý život. Ak si do svojho domova kúpite jeden kúsok, iste k nemu časom pribudnú ďalšie. Drevo je totiž klasickým materiálom, ktorý nikdy neomrzí, nevyjde z módy, má dlhú životnosť, nevyžaduje veľkú starostlivosť a dodá každej miestnosti teplo a útulnosť. Poznáte všetky výhody nábytku z masívu? Nábytok z indického masívu nielen dobre vyzerá, ale má ... viac..
Pomôcky na zdravý chrbát

Pomôcky na zdravý chrbát

Joga bloky, popruhy, kruh, valec či Feetup pomôžu pri bolesti chrbta.
Zdravý chrbát  je v posledných rokoch čoraz dôležitejšia téma. Na Slovensku dnes už máme dostatok špecialistov a  certifikovaných inštruktorov jogy , ktorí ponúkajú lekcie zamerané špeciálne na zdravý chbrát Pre správne držanie tela je chrbtica jedným zo základných pilierov, preto by sme sa mali starať o jej stav a venovať pozornosť jej  pravidelnému posilňovaniu a uvoľnovaniu , aby sme predišli bolestiam. Ideálnym doplnením vedených hodín je domáca prax a cvičenie. Je ... viac..
Detektor CO alebo CO2

Detektor CO alebo CO2

Použitie detektora oxidu uhoľnatého (CO) alebo detektora oxidu uhličitého (CO2)?
Detektor CO alebo detektor CO2? Použitie detektora oxidu uhoľnatého (CO) alebo detektora oxidu uhličitého (CO2)? V tomto článku sa pokúsime širšej verejnosti vysvetliť rozdiel medzi použitím detektorov CO a detektorov CO2. Rozdiel medzi CO - oxidom uhoľnatým a CO2 - oxidom uhličitým. Pociťujem príznaky, čo mám robiť? Informácie o týchto dvoch plynoch sú pre niektorých zákazníkov a užívateľov detektorov plynov často zmätené a mätúce. 10lldco detektor čo banerNázvy sú ... viac..
Tentino- výrobca stanov

Tentino- výrobca stanov

Najodolnejšie nožnicové stany / prístrešky na trhu
Vyberte si zo 16 farieb a 11 rozmerov. Doprava zadarmo a do druhého dňa na www.tentino.sk . VÝHODNÁ JEDNOFAREBNÁ SADA BIG HEXAGON  3x3 m obsahuje:  1 x konštrukcia BH (BIG Hexagon) Hliníková 1 x strecha – strešná plachta so špeciálnymi výstuhami /zdvojený materiál/ 300 gsm s UV ochranou 4 x bočná plachta (3x plná, 1x s dverami) 300 gsm s UV ochranou 1 x transportný vak na opláštenie 4 x mohutný roxorový pozinkovaný klinec 35 cm do mäkkého povrchu pre ... viac..
Kŕčové žily, estetika?

Kŕčové žily, estetika?

Kŕčové žily, kto by ich nepoznal. Vyskytujú sa u viac ako polovice obyvateľstva. Ako si pomôcť?
Prečo vznikajú a čo môžu kŕčové žily spôsobiť. Kŕčové žily, kto by ich nepoznal. Vyskytujú sa u viac ako polovice obyvateľstva. Dôvodov na vznik varixov, ako odborne nazývame kŕčové žily, je viacero. Sú jedným zo štádia chronických žilových ochorení a medzi najznámejšie faktory ich vzniku patria dedičná predispozícia, vek, klimaktérium (prechod) u žien, nárast hmotnosti počas tehotenstva a to najmä pri opakovaných tehotenstvách, užívanie antikoncepcie, či hormonálna liečba, nadváha či ... viac..
BIO TAMPÓNY

BIO TAMPÓNY

PREČO VYMENIŤ OBYČAJNÉ TAMPÓNY ZA BIO TAMPÓNY?
Vedeli Ste, že konvenčné tampóny a vložky obsahujú plasty a ročne vyprodukujú viac ako 200 000 ton odpadu? Väčšina z tohto odpadu končí v moriach a oceánoch. Je viacero možností, ako to zmeniť a zároveň urobiť niečo prospešné pre svoje zdravie. Môžete prejsť na opakovane použiteľné vložky alebo menštruačný kalíšok. Ani jedna z týchto možností nie je pre vás? Menštruácia šetrná k životnému prostrediu nemusí nevyhnutne znamenať, že musíte ten istý produkt opakovane používať. Existujú ... viac..
MOJA PRVÁ MENŠTRUÁCIA

MOJA PRVÁ MENŠTRUÁCIA

MOJA PRVÁ MENŠTRUÁCIA
Moja prvá menštruácia Prvá menštruácia je pre každé mladé dievča dôležitá udalosť v čase dospievania. Je preto veľmi dôležité, aby svoju prvú menštruáciu vnímali pozitívne. Produkty udržateľnej ženskej hygieny sú vhodné pre mladé dievčatá a ženy, pretože pomáhajú chrániť ich intímne zdravie. Čo znamená udržateľná ženská hygiena? Udržateľná ženská hygiena znamená, že ženy venujú svoju pozornosť účinkom výrobkov ako sú tampóny a vložky, ktoré používajú počas menštruácie na zdravie a ... viac..
MENŠTRUAČNÝ KALÍŠOK

MENŠTRUAČNÝ KALÍŠOK

AKO VYBRAŤ DOBRÝ MENŠTRUAČNÝ KALÍŠOK?
Ak chcete vybrať ten správny menštruačný kalíšok, nemali by ste určite prehliadnuť materiál a zloženie. Existuje množstvo rozhodnutí, ktoré musíte v živote denne urobiť... aj také napohľad malé rozhodnutie akým je výber menštruačného kalíška je veľmi podstatné pre vaše telo. Budete ho totiž nosiť vo vašej vagíne počas vašej menštruácie možno aj 24/7. Potrebujete kalíšok, ktorý je vhodný pre vaše zdravie, takže sa s ním budete počas vašej menštruácie cítiť čo najlepšie. Ako spoznáte ... viac..

RADY A TIPY NA CESTOVANIE POČAS MENŠTRUÁCIE.
AKO ZLEPŠIŤ VAŠU MENŠTRUÁCIU POČAS CESTOVANIA @happyred.sk Aj vy sa chystáte sa cez leto vypnúť a cestovať? Ako však poznáme naše šťastie, naša menštruácia sa začne hneď ako vzlietneme alebo plávame! Keď ste na dovolenke a máte menštruáciu, môže sa vám hodiť to najlepšie od nás, takže sme prišli so zoznamom najlepších rád pre cestovanie s menštruáciou. Dodržujte čistotu Keď cestujete, vaša taška je plná najrôznejších zvláštnych a nádherných vecí. Pekná mušľa,  ktorú ste našli ... viac..
Medveď maškrtník

Medveď maškrtník

Veselé farebné ponožky s originálnym motívom.
Ponožky značky Many Mornings sú určené pre milovníkov dizajnových ponožiek, ktorí sa neboja experimentovať. Ako se si mohli všimnúť, každá ponožka je iná, no farebných prevedením a tématikou tvoria unikátny pár. Máte radi zvierací motív a medové maškrty? Tieto ponožky sú ako stvorené pre vás. Navštívte náš internetový obchod www.oblecnohy.sk , kde nájdete štýlové ponožky aj pre náročnejšieho zákazníka. viac..
Darčekové vína s etiketou

Darčekové vína s etiketou

Prostredníctvom nášho e-shopu predávame neobyčajné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom.
Darujte darčekové víno s etiketou vyznania lásky či poďakovaním a napíšte tak úplne nový príbeh aj vy! Presne tak! Povedzte vínom to, čo máte na srdci. Chcete niekomu zagratulovať k narodeninám? Vyjadriť lásku, či len tak poďakovať a neviete ako? Urobte to vďaka nám originálnejšie. Podarujte svojim milovaným darčekové víno , ktoré nahradí tisíce slov.  Pokiaľ ste pozvaní na návštevu alebo oslavu, prineste so sebou víno. Vínom totiž nikdy nič nepokazíte a možno ho tak ... viac..
Recyklovať sa oplatí!

Recyklovať sa oplatí!

Recyklácia použitých vecí je najlepšou ekologickou voľbou.
Recyklácia použitých vecí je najlepšou ekologickou voľbou, pretože k prírode je najpriaznivejší ten produkt, ktorý sa nevyrobí.   Toto pravidlo platí takmer vždy, náplne do tlačiarní nevynímajúc. Okrem šetrného prístupu k životnému prostrediu, prináša napĺňanie spotrebovaných tlačových kaziet obrovskú finančnú úsporu. Napríklad čierna atramentová kazeta HP652 stojí minimálne 12€ a v kazete je zhruba 10ml atramentu na približne 360 strán. Balenie 100ml kvalitného čierneho atramentu ... viac..
Plniť kazety sa oplatí.

Plniť kazety sa oplatí.

Recyklácia použitých vecí je najlepšou ekologickou voľbou.
Recyklácia použitých vecí je najlepšou ekologickou voľbou, pretože k prírode je najpriaznivejší ten produkt, ktorý sa nevyrobí.   Toto pravidlo platí takmer vždy, náplne do tlačiarní nevynímajúc. Okrem šetrného prístupu k životnému prostrediu, prináša napĺňanie spotrebovaných tlačových kaziet obrovskú finančnú úsporu. Napríklad čierna atramentová kazeta HP652 stojí minimálne 12€ a v kazete je zhruba 10ml atramentu na približne 360 strán. Balenie 100ml kvalitného čierneho atramentu ... viac..
Privítajte leto

Privítajte leto

S papierovými girlandami a rozetami môžete v záhrade vytvoriť jedinečnú romantickú náladu.
Vonku je úžasne a priam to láka do záhrady. S papierovými girlandami a rozetami môžete v záhrade, či na terase vykúzliť veselú hravú náladu alebo jemnú romantickú, ktorá poteší a bude úžasne vyzerať. Vďaka jednoduchému uchyteniu papierových girlánd alebo roziet poľahky a rýchlo vyzdobíte väčšinu terasy alebo záhrady. Jemnosť vašej výzdobe môžete dodať použitím papierových kvetov (pompomov), s ktorými je trošku viac práce alebo použite papierové gule. Tieto stačí ... viac..
Krovinorez Demon

Krovinorez Demon

Top kvalita za top cenu – to je krovinorez DEMON RQ580
Krovinorez Demon RQ580 Pátrate po internete a neviete nájsť kvalitný krovinorez? No a keď ho už aj nájdete, zistíte, že cena je nezmyselne prestrelená a vysoká? My sme pre vás našli riešenie, ktorého pomer ceny a kvality vám vyrazí dych. Riešením pre vašu záhradu, chatku či dvor je krovinorez DEMON RQ580! Naozajstný démon Krovinorez DEMON RQ580 3,8 je naozajstným démonom vo svete krovinorezov. Vďaka svojmu výkonu porazí aj drahších hráčov a svojim výkonom ... viac..
Detské náušnice

Detské náušnice

Vaša malá princeznička je najdôležitejšou osobou vo vašom živote a zaslúži si preto niečo originálne
Zlaté detské náušničky, ktoré bude nosiť iba ona, ktoré budú jediné na svete, ako je jedinečná ona sama. A to za bežné ceny zlatých náušničiek pre bábätká. Náušnice pre bábätká zo zdravotne nezávadných materiálov Výroba detských náušničiek je u nás v Cutie Kids Jewellery životným poslaním. Uvedomujeme si, že ich kupujete svojim blízkym v zraniteľnom veku, preto veľmi dbáme na kvalitu použitých materiálov a bezpečnosť zapínania. Spokojnosť vášho malého dievčatka ... viac..
Umeocot

Umeocot

Umeocot je vyrobený zo slaných kvasených sliviek umeboshi (špeciálne slivky pochádzajúce z Ázie s vy
Umeocot je vyrobený zo slaných kvasených sliviek umeboshi (špeciálne slivky pochádzajúce z Ázie s vysoko liečivým účinkom). Má svetlo fialovú farbu a slano-kyslú chuť. Umeboši sú plody (slivky) ovocného stromu ume. Slivky umeboši majú výnimočné a liečivé účinky. Používajú sa najmä v Číne, Korei a Japonsku a konečne sú dostať v obchodoch so zdravou výživou už aj u nás, avšak málokto ich pozná. Umeboši slivky obsahujú bielkoviny, minerály a tuky v dvojnásobnom množstve, než iné druhy ... viac..
Panenský olivový olej

Panenský olivový olej

Extra panenský olivový olej je olej získaný lisovaním či inými mechanickými postupmi z plodov olivov
Extra panenský olivový olej je olej získaný lisovaním či inými mechanickými postupmi z plodov olivovníka, ktorý tradične rastie v Stredomorí, odkiaľ sa rozšíril do celého sveta. Je jednou z najzdravších potravín súčasnosti, ktorá sa vďaka svojej chuti a obsahu množstva nenasýtených mastných kyselín, antioxidantov a vitamínu E, stala symbolom zdravého stravovania. V slovenských obchodoch sa môžete stretnúť s dosť veľkou ponukou olivových olejov. Dostupné sú mnohé značky, patria medzi ne ... viac..
Koreniny a ich účinky

Koreniny a ich účinky

Koreniny sú plody takmer kompletne z liečivých rastlín. Svoj význam majú nielen v kuchyni, ale aj...
Koreniny sú plody takmer kompletne z liečivých rastlín. Svoj význam majú nielen v kuchyni, ale aj v tradičnej prírodnej  liečbe. Ázia je „matkou“ väčšiny korenín, ktoré sa začali vyvážať do celého sveta kvôli svojej lahodnej chuti a pozitívnym zdravotným účinkom. Mnohé staré národy ako Egypťania, Číňania, Feníčania a Rimania používali koreniny na liečenie ľudských neduhov. Všetky koreniny a korenia by mali mať prírodný základ bez ďalších prímesí (farbivo, konzervant, cukor, soľ), ... viac..
Kuskus jedinečná obilnina

Kuskus jedinečná obilnina

Kuskus v sebe obsahuje množstvo uhľohydrátov, vlákniny, bielkovín, vitamínov (B, E), ďalej vápnik...
Pôvod kuskusu Pôvod kuskusu nie je celkom istý. Historici sa totiž nemôžu dohodnúť, kde má kuskus svoje "korene". Najčastejšie sa ale môžeme dočítať, že kuskus je symbolom severnej Afriky. A predovšetkým sú s ním spätí Marokánci. Dnes už je ale kuskus rozšírený aj v ostatných svetadieloch a dostáva sa mu čím ďalej väčšie popularity. Kuskus a jeho vplyv na zdravie Kuskus v sebe obsahuje množstvo uhľohydrátov, vlákniny, bielkovín, vitamínov (B, E), ďalej vápnik, železo a fosfor. Okrem ... viac..
Oregánový olej

Oregánový olej

Oregano má veľké množstvo prospešných vlastností pre naše telo.
Oregano má veľké množstvo prospešných vlastností pre naše telo. Má dokonca osem krát viac antioxidantov ako jablká a trikrát viac ako čučoriedky. Antioxidanty sú pre naše telo veľmi DÔLEŽITÉ, pretože nás chráni pred voľnými radikálmi a posilňujú imunitu prirodzení cestou. Má antiseptické a protizápalové účinky, uľahčuje odkašliavanie a zvyšuje vylučovanie zlúčiť. Čo obsahuje oregánový olej Obsahuje najmä vitamíny A, C, E, vápnik, zinok, železo, meď, bór, mangán, draslík, horčík a niacín. ... viac..
Skvelý opasok na šport

Skvelý opasok na šport

Potrebujete niečo, čo vám pri športe dokonale podrží mobil, peňaženku, kľúče alebo iné drobnosti?
Potrebuješ niečo, čo Ti pri športe dokonale podrží mobil, peňaženku, kľúče alebo iné drobnosti?  Axclusive opasky sú nielen ideálne pre tento účel, ale sú zároveň aj moderné a štýlové. Prečo práve opasky Axclusive? Opasky Axclusive skvelo slúžia pri športe, ak chcete mať všetky svoje drobnosti pri sebe bez toho, aby ste ich stratili alebo by vás, napríklad pri behaní, obťažovali neustálym skákaním. Okrem toho sú aj dizajnovým kúskom a sú dostupné v troch rôznych farbách ... viac..
Prstene s diamantami

Prstene s diamantami

Prstene s diamantmi a drahými kameňmi sú v móde.
Prstene s diamantmi už nie sú len pre bohatých Prstene s diamantmi a drahými kameňmi sú v móde. Nosí ich každá celebrita. Dokonca sa mnoho z nich predháňa, kto má na svojom prsteni väčší drahokam. Veľké diamanty v hodnote miliónov si každý nemôže dovoliť, ale zlatý prsteň s menším diamantom si môžete kúpiť aj Vy. Aký je rozdiel medzi diamantmi a briliantmi? No predsa žiaden. Diamant je nespracovaný drahokam. Briliant je daným postupom vybrúsený diamant. Názov je odvodený od typu ... viac..
Kremelina DiatomPlus

Kremelina DiatomPlus

Kremelina - zázrak pre odkyselenie organizmu a detoxikáciu.
Kremelina DiatomPlus  je organický zdroj rastlinného kremíka vzniknutá z planktónu v oceánoch, alebo jazerách. Obsahuje 28 základných minerálov a stopových prvkov (vápnik, horčík, draslík, meď, phosphor, selén, zinok, železo atď.) Kremík, ako súčasť oxidu kremičitého je účinný v prevencii predčasného starnutia. Má vysoké protizápalové účinky a zrýchľuje hojenie rán. Kremík je zodpovedný za uloženie minerálov do kostí a to najmä vápnika. Urýchľuje hojenie zlomenín a ... viac..
Polyratanový nábytok

Polyratanový nábytok

Polyratan - odolný nábytok, ktorý vám vydrží roky
Polyratan - odolný nábytok, ktorý vám vydrží roky Chceli by ste si zaobstarať nový nábytok na terasu alebo na balkón? A premýšľate, z akého materiálu by mal byť, aby vonku netrpel? Poradíme vám. Tou najlepšou voľbou je polyratan. Polyratanový nábytok je vyrobený z polyetylénu, ktorý je veľmi pevný. Svojou štruktúrou a farbou vám však bude pripomínať prírodné prútie. Kostru tvorí najčastejšie lakovaná oceľová alebo hliníková konštrukcia. 5 skvelých výhod polyratanového nábytku - ... viac..
Plynová grily

Plynová grily

Prečo si vybrať plynový gril?
Prečo si vybrať plynový gril? Najväčšou výhodou týchto grilov je určite bezpečnosť, jednoduchá údržba a nenáročná obsluha. Nemusíte mať doma hromady dreva alebo dreveného uhlia. Nemusíte dlho čakať, až budú uhlíky rozžeravené a pripravené na grilovanie, pretože plynový gril je rozohriaty počas chvíľky. Zapálite ľahkým stlačením a otočením jediného gombíka, ktorý umožňuje reguláciu teploty a tým aj úsporu plynu. Navyše vás nebude obťažovať žiadny dym, ani zápach. V našom E-shope ponúkame ... viac..
Dress kód (code)

Dress kód (code)

Vyrážate na ples? Ako je to s dress kódom?
Black tie, white tie, ako je to s tým dress kódom? Pripravili sme pre vás prehľad ako si nespôsobiť faux pas. Dress kód (alebo Dress code) je zvlášť dôležitý pri návšteve formálnej udalosti. Pri plesoch je najjednoduchšie sa riadiť dress kódom uvedeným na pozvánke.  Pokiaľ to nie je na nej uvedené, tak nič nepokazíte kvalitnou bielou košeľou, čiernou alebo tmavou kravatou a čiernym oblekom. Black tie a white tie v žiadnom prípade neoznačujú farbu kravaty,  ako by sa na ... viac..
Výhody zmäkčovača vody

Výhody zmäkčovača vody

Výhody zmäkčovača vody v dome
Ako vlastník domu počúvate v reklamách v jednom kuse o mäkkej a tvrdej vode.  No bez ohľadu aká je vaša voda mäkká alebo tvrdá v tom nevidíte žiadny rozdiel. To preto, lebo “tvrdá” alebo “mäkká” voda popisuje skôr obsah minerálov vo vode ako prvotný pocit pri kontakte s vodou. Tvrdá voda obsahuje veľké množstvo vápnika a horčíka, ktoré sa často zachytávajú na starých vodovodných rúrach alebo sú ťahané z podzemných studní. Mäkká voda stále obsahuje ... viac..
Rimless, rimfree, bezokra

Rimless, rimfree, bezokra

Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria
Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria jednu vec - produkt hodný našej pozornosti. Konštrukcia WC bez vnútornej príruby je jedným z najobľúbenejších trendov v súčasnosti, ktoré začali používať takmer všetci špičkoví výrobcovia a neustále zavádzajú tieto WC do svojej ponuky. Dôvod? Misa bez okraju - je zárukou udržania Vašej kúpeľne v čistote, chráni Vás a Vašu rodinu pred baktériami a šetrí vodu! Pozrite sa sami.   ... viac..
Sady uterákov

Sady uterákov

Sady uterákov zabalené v peknej krabici, ktoré môžu byť skvelým darčekom pre vašich blízkych.
Pocit luxusu vďaka kvalitnej bavlne , dizajn ktorý nekričí do diaľky, no je krásny a prekvapí vkusnosťou a decentnou krásou, prijemná  gramáž 450g na jeden meter štvorcový . To všetko a ešte aj oveľa viac sú sady uterákov , ktoré nájdete v našom obchode. Ak máte radi pocit hebkosti hneď potom, ako vyjdete zo sprchy alebo si ráno opláchnete tvár, tak neváhajte a vyskúšajte práve naše  sady uterákov . Nielenže ich pre vás vyrábame v rôznych farebných ... viac..
Izbové termostaty

Izbové termostaty

Používajte digitálne izbové termostaty pre úsporné vykurovanie vášho domu a bytu.
Používajte digitálne izbové termostaty pre úsporné vykurovanie vášho domu a bytu. Vieme Vám ponúknuť digitálne izbové termostaty Honeywell zo zárukou najlepšej ceny a kvality. Digitálne izbové termostaty sú pre všetkých najpredávanejším a najpoužívanejším tovarom v oblasti termostatov. Umožňujú naprogramovať, regulovať teplotu na základe užívateľského nastavenia. Regulovať môžete cez deň, vykurovaciu teplotu a nočnú teplotu. Ponúkame termostaty Honeywell CM 707, ... viac..
Nakupovanie v zľavách

Nakupovanie v zľavách

Letáky online na Zlacnene.sk
Nakupovanie v zľavách Každý z nás niekoľkokrát do týždňa vyrazí na nákup do obchodu. Najväčší sortiment potravín, kozmetických výrobkov, oblečenia, ale aj elektra či potrieb do domácnosti nájdeme vo veľkých predajniach. Kto chce nakupovať obľúbené výrobky výhodne, musí mať prehľad o aktuálnych zľavách či akciách, ktoré poskytujú jednotlivé obchodné reťazce. Dobre načasovaným nákupom zlacneného tovaru potom môže ušetriť desiatky percent. Letáky online na Zlacnene.sk Akčné letáky ... viac..
Hotové závesy

Hotové závesy

Moderné závesy do každej izby.
Už dlhšie premýšľate nad tým, ako by ste mali oživiť svoj byt aby už nepôsobil tak fádne až nudne ako doteraz? Riešenie vašich starostí môže byť jednoduchšie ako by ste si mysleli. Jednoducho sa ním môžu stať aj naše hotové závesy , ktoré ponúkame vo viacerých farebných vyhotoveniach. Pri našich hotových závesoch vždy dbáme na to, aby pôsobili elegantne no zároveň sviežo tak, aby vhodne doplnili každý priestor. Rovnako ako u každého nášho výrobku aj u našich hotových závesov sa vždy viete ... viac..
Deky

Deky

Luxusné deky, ktoré vás zahrejú počas chladných večerov.
Prídete domov po ťažkom pracovnom dni a jediné čo chcete je oddych a relax? Prikryte sa našou luxusnou dekou a pocit, ktorý prežijete budete chcieť zažívať znova a znova. Naše luxusné deky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov tak, aby vám zabezpečili to najväčšie pohodlie a komfort.  Naša deka nie je len obyčajnou prikrývkou. Môžete ju využiť ako dekoratívny doplnok do bytu alebo  ako prikrývku na posteľ. Deka ako darček? Výborný nápad! ... viac..
Prehozy na posteľ

Prehozy na posteľ

Luxusné prehozy na posteľ, ktoré oživia vašu spálňu.
Nie je vám jedno ako vyzerá váš prehoz na posteľ? Aj vy dobre viete, že naozaj  kvalitný a elegantný prehoz  na posteľ nie je len obyčajný prehoz, ale je to štýlový doplnok vašej spálne, ktorý ju doplní a dodá jej eleganciu a nádych luxusu? Máte určite pravdu. Prehozy na posteľ z internetového obchodu  tempobj.sk  sú vždy vyrábané z tých najkvalitnejších dostupných materiálov od overených dodávateľov, no máte navyše na výber zo širokej škály ... viac..
Xbox One S

Xbox One S

xbox one s konzola
15.7.2016 Elegantnejšia, štíhlejšia, ostrejšia Microsoft predstavuje nový Xbox One S. Hrajte najlepšie hry, vrátane Xbox 360 klasík, na o 40% menšej konzole. Zažiťe bohatšie a jasnejšie farby hier a videa s vysokým dynamickým rozsahom. Streamujte 4K video na Netflix a Amazon Video a sledujte Ultra HD Blu-ray filmy v mimoriadnej 4K Ultra HD kvalite. O 40% menšia Nenechajte sa jeho veľkosťou zmiasť. Má integrovaný napájací zdrojom a môže byž vybavená až 2 TB interným ... viac..
Sprchy

Sprchy

Kvalitné sprchovacie súpravy pre komfort kúpeľne
Sprchovacie súpravy v kúpeľni slúžia aj na oddych a pohodlie po namáhavej práci. Pomôžeme a vyberieme Vám sprchovacie súpravy podľa vašich predstáv a požiadaviek. Kvalitná sprchovacia súprava je nadovšetko. Nepovažujeme sprchovacie súpravy iba za detail, ale veľmi ocenení doplnok v kúpeľni. Každý vie, že teplá sprcha uvoľňuje a studená sprcha otužuje organizmus tela. Sprchové súpravy od výrobcov Grohe, Hansgrohe na internetovom obchode reut.sk Vám zabezpečia kvalitné sprchovanie vášho tela. ... viac..