články

Znova je tu leto

Znova je tu leto

Po roku je to tu znova. Slnko páli ako blázon, vonku sa nedá vydržať.
Bojovať s ním nemá význam. Indiánsky rituál zaháňania slnka zrejme funguje len Indiánom, lebo nám doma akurát tak začmudil steny.  „Slnko stoj!“ Môj ranný výkrik a pokus o napodobenie Paľa Drapáka akurát plaší pouličnú zver, ktorá sa snaží ukoristiť niečo zo smetného koša. A ako to tá Nasťa zahrala na slnko, že zašlo , to neviem, ale rada by som sa priučila. Zasa som raz zabudla od marca zvyšovať príjem karoténu. Vy, čo ste ako ja, že počas leta striedate 50 odtieňov ... viac..
Prstene s diamantami

Prstene s diamantami

Prstene s diamantmi a drahými kameňmi sú v móde.
Prstene s diamantmi už nie sú len pre bohatých Prstene s diamantmi a drahými kameňmi sú v móde. Nosí ich každá celebrita. Dokonca sa mnoho z nich predháňa, kto má na svojom prsteni väčší drahokam. Veľké diamanty v hodnote miliónov si každý nemôže dovoliť, ale zlatý prsteň s menším diamantom si môžete kúpiť aj Vy.   Aký je rozdiel medzi diamantmi a briliantmi? No predsa žiaden. Diamant je nespracovaný drahokam. Briliant je daným postupom vybrúsený diamant. Názov je odvodený od ... viac..
Kremelina DiatomPlus

Kremelina DiatomPlus

Kremelina - zázrak pre odkyselenie organizmu a detoxikáciu.
Kremelina DiatomPlus  je organický zdroj rastlinného kremíka vzniknutá z planktónu v oceánoch, alebo jazerách. Obsahuje 28 základných minerálov a stopových prvkov (vápnik, horčík, draslík, meď, phosphor, selén, zinok, železo atď.) Kremík, ako súčasť oxidu kremičitého je účinný v prevencii predčasného starnutia. Má vysoké protizápalové účinky a zrýchľuje hojenie rán. Kremík je zodpovedný za uloženie minerálov do kostí a to najmä vápnika. Urýchľuje hojenie zlomenín a ... viac..
Polyratanový nábytok

Polyratanový nábytok

Polyratan - odolný nábytok, ktorý vám vydrží roky
Polyratan - odolný nábytok, ktorý vám vydrží roky Chceli by ste si zaobstarať nový nábytok na terasu alebo na balkón? A premýšľate, z akého materiálu by mal byť, aby vonku netrpel? Poradíme vám. Tou najlepšou voľbou je polyratan. Polyratanový nábytok je vyrobený z polyetylénu, ktorý je veľmi pevný. Svojou štruktúrou a farbou vám však bude pripomínať prírodné prútie. Kostru tvorí najčastejšie lakovaná oceľová alebo hliníková konštrukcia. 5 skvelých výhod polyratanového nábytku - ... viac..
Plynová grily

Plynová grily

Prečo si vybrať plynový gril?
Prečo si vybrať plynový gril? Najväčšou výhodou týchto grilov je určite bezpečnosť, jednoduchá údržba a nenáročná obsluha. Nemusíte mať doma hromady dreva alebo dreveného uhlia. Nemusíte dlho čakať, až budú uhlíky rozžeravené a pripravené na grilovanie, pretože plynový gril je rozohriaty počas chvíľky.Zapálite ľahkým stlačením a otočením jediného gombíka, ktorý umožňuje reguláciu teploty a tým aj úsporu plynu. Navyše vás nebude obťažovať žiadny dym, ani zápach.V našom E-shope ponúkame Záhradný ... viac..
Výhody zmäkčovača vody

Výhody zmäkčovača vody

Výhody zmäkčovača vody v dome
Ako vlastník domu počúvate v reklamách v jednom kuse o mäkkej a tvrdej vode.  No bez ohľadu aká je vaša voda mäkká alebo tvrdá v tom nevidíte žiadny rozdiel. To preto, lebo “tvrdá” alebo “mäkká” voda popisuje skôr obsah minerálov vo vode ako prvotný pocit pri kontakte s vodou. Tvrdá voda obsahuje veľké množstvo vápnika a horčíka, ktoré sa často zachytávajú na starých vodovodných rúrach alebo sú ťahané z podzemných studní. Mäkká voda stále obsahuje ... viac..
Rimless, rimfree, bezokra

Rimless, rimfree, bezokra

Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria
Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria jednu vec - produkt hodný našej pozornosti. Konštrukcia WC bez vnútornej príruby je jedným z najobľúbenejších trendov v súčasnosti, ktoré začali používať takmer všetci špičkoví výrobcovia a neustále zavádzajú tieto WC do svojej ponuky. Dôvod? Misa bez okraju - je zárukou udržania Vašej kúpeľne v čistote, chráni Vás a Vašu rodinu pred baktériami a šetrí vodu! Pozrite sa sami.   ... viac..
Sady uterákov

Sady uterákov

Sady uterákov zabalené v peknej krabici, ktoré môžu byť skvelým darčekom pre vašich blízkych.
Pocit luxusu vďaka kvalitnej bavlne , dizajn ktorý nekričí do diaľky, no je krásny a prekvapí vkusnosťou a decentnou krásou, prijemná  gramáž 450g na jeden meter štvorcový . To všetko a ešte aj oveľa viac sú sady uterákov , ktoré nájdete v našom obchode. Ak máte radi pocit hebkosti hneď potom, ako vyjdete zo sprchy alebo si ráno opláchnete tvár, tak neváhajte a vyskúšajte práve naše  sady uterákov . Nielenže ich pre vás vyrábame v rôznych farebných ... viac..
Izbové termostaty

Izbové termostaty

Používajte digitálne izbové termostaty pre úsporné vykurovanie vášho domu a bytu.
Používajte digitálne izbové termostaty pre úsporné vykurovanie vášho domu a bytu. Vieme Vám ponúknuť digitálne izbové termostaty Honeywell zo zárukou najlepšej ceny a kvality. Digitálne izbové termostaty sú pre všetkých najpredávanejším a najpoužívanejším tovarom v oblasti termostatov. Umožňujú naprogramovať, regulovať teplotu na základe užívateľského nastavenia. Regulovať môžete cez deň, vykurovaciu teplotu a nočnú teplotu. Ponúkame termostaty Honeywell CM 707, ... viac..
Nakupovanie v zľavách

Nakupovanie v zľavách

Letáky online na Zlacnene.sk
Nakupovanie v zľavách Každý z nás niekoľkokrát do týždňa vyrazí na nákup do obchodu. Najväčší sortiment potravín, kozmetických výrobkov, oblečenia, ale aj elektra či potrieb do domácnosti nájdeme vo veľkých predajniach. Kto chce nakupovať obľúbené výrobky výhodne, musí mať prehľad o aktuálnych zľavách či akciách, ktoré poskytujú jednotlivé obchodné reťazce. Dobre načasovaným nákupom zlacneného tovaru potom môže ušetriť desiatky percent. Letáky online na Zlacnene.sk Akčné letáky ... viac..
Hotové závesy

Hotové závesy

Moderné závesy do každej izby.
Už dlhšie premýšľate nad tým, ako by ste mali oživiť svoj byt aby už nepôsobil tak fádne až nudne ako doteraz? Riešenie vašich starostí môže byť jednoduchšie ako by ste si mysleli. Jednoducho sa ním môžu stať aj naše hotové závesy , ktoré ponúkame vo viacerých farebných vyhotoveniach. Pri našich hotových závesoch vždy dbáme na to, aby pôsobili elegantne no zároveň sviežo tak, aby vhodne doplnili každý priestor. Rovnako ako u každého nášho výrobku aj u našich hotových závesov sa vždy viete ... viac..
Deky

Deky

Luxusné deky, ktoré vás zahrejú počas chladných večerov.
Prídete domov po ťažkom pracovnom dni a jediné čo chcete je oddych a relax? Prikryte sa našou luxusnou dekou a pocit, ktorý prežijete budete chcieť zažívať znova a znova. Naše luxusné deky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov tak, aby vám zabezpečili to najväčšie pohodlie a komfort.  Naša deka nie je len obyčajnou prikrývkou. Môžete ju využiť ako dekoratívny doplnok do bytu alebo  ako prikrývku na posteľ. Deka ako darček? Výborný nápad! ... viac..
Prehozy na posteľ

Prehozy na posteľ

Luxusné prehozy na posteľ, ktoré oživia vašu spálňu.
Nie je vám jedno ako vyzerá váš prehoz na posteľ? Aj vy dobre viete, že naozaj  kvalitný a elegantný prehoz  na posteľ nie je len obyčajný prehoz, ale je to štýlový doplnok vašej spálne, ktorý ju doplní a dodá jej eleganciu a nádych luxusu? Máte určite pravdu. Prehozy na posteľ z internetového obchodu  tempobj.sk  sú vždy vyrábané z tých najkvalitnejších dostupných materiálov od overených dodávateľov, no máte navyše na výber zo širokej škály ... viac..
Xbox One S

Xbox One S

xbox one s konzola
15.7.2016 Elegantnejšia, štíhlejšia, ostrejšia Microsoft predstavuje nový Xbox One S. Hrajte najlepšie hry, vrátane Xbox 360 klasík, na o 40% menšej konzole. Zažiťe bohatšie a jasnejšie farby hier a videa s vysokým dynamickým rozsahom. Streamujte 4K video na Netflix a Amazon Video a sledujte Ultra HD Blu-ray filmy v mimoriadnej 4K Ultra HD kvalite. O 40% menšia Nenechajte sa jeho veľkosťou zmiasť. Má integrovaný napájací zdrojom a môže byž vybavená až 2 TB interným ... viac..
Sprchy

Sprchy

Kvalitné sprchovacie súpravy pre komfort kúpeľne
Sprchovacie súpravy v kúpeľni slúžia aj na oddych a pohodlie po namáhavej práci. Pomôžeme a vyberieme Vám sprchovacie súpravy podľa vašich predstáv a požiadaviek. Kvalitná sprchovacia súprava je nadovšetko. Nepovažujeme sprchovacie súpravy iba za detail, ale veľmi ocenení doplnok v kúpeľni. Každý vie, že teplá sprcha uvoľňuje a studená sprcha otužuje organizmus tela. Sprchové súpravy od výrobcov Grohe, Hansgrohe na internetovom obchode reut.sk Vám zabezpečia kvalitné sprchovanie vášho tela. ... viac..
Novinka Dominika DÁNA

Novinka Dominika DÁNA

NOVÁ DÁNOVKA.Tretí príbeh z obdobia novembra 1989, z obdobia detektívnych začiatkov Richarda Krauza.
Vám dobre známy  Richard Krauz  je na oddelení vrážd už viac ako rok, a ešte stále je v očiach svojich starších kolegov iba začiatočnícke kriminalistické ucho. Jeho mentor - Eduard Burger, má nastarosti niekoľko starých nevyriešených vrážd mladých dievčat. Vrah ich znásilnil a udusil v parku. Štýl všetkých troch vrážd jednoznačne nasvedčuje tomu, že sa jedná o toho istého páchateľa. Vyšetrovanie si vyžaduje  nový špecializovaný tím, no skostnatené vedenie polície tento fakt ... viac..