články

Rimless, rimfree, bezokra

Rimless, rimfree, bezokra

Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria
Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria jednu vec - produkt hodný našej pozornosti. Konštrukcia WC bez vnútornej príruby je jedným z najobľúbenejších trendov v súčasnosti, ktoré začali používať takmer všetci špičkoví výrobcovia a neustále zavádzajú tieto WC do svojej ponuky. Dôvod? Misa bez okraju - je zárukou udržania Vašej kúpeľne v čistote, chráni Vás a Vašu rodinu pred baktériami a šetrí vodu! Pozrite sa sami.   ... viac..
Sady uterákov

Sady uterákov

Sady uterákov zabalené v peknej krabici, ktoré môžu byť skvelým darčekom pre vašich blízkych.
Pocit luxusu vďaka kvalitnej bavlne , dizajn ktorý nekričí do diaľky, no je krásny a prekvapí vkusnosťou a decentnou krásou, prijemná  gramáž 450g na jeden meter štvorcový . To všetko a ešte aj oveľa viac sú sady uterákov , ktoré nájdete v našom obchode. Ak máte radi pocit hebkosti hneď potom, ako vyjdete zo sprchy alebo si ráno opláchnete tvár, tak neváhajte a vyskúšajte práve naše  sady uterákov . Nielenže ich pre vás vyrábame v rôznych farebných ... viac..
Izbové termostaty

Izbové termostaty

Používajte digitálne izbové termostaty pre úsporné vykurovanie vášho domu a bytu.
Používajte digitálne izbové termostaty pre úsporné vykurovanie vášho domu a bytu. Vieme Vám ponúknuť digitálne izbové termostaty Honeywell zo zárukou najlepšej ceny a kvality. Digitálne izbové termostaty sú pre všetkých najpredávanejším a najpoužívanejším tovarom v oblasti termostatov. Umožňujú naprogramovať, regulovať teplotu na základe užívateľského nastavenia. Regulovať môžete cez deň, vykurovaciu teplotu a nočnú teplotu. Ponúkame termostaty Honeywell CM 707, ... viac..
Nakupovanie v zľavách

Nakupovanie v zľavách

Letáky online na Zlacnene.sk
Nakupovanie v zľavách Každý z nás niekoľkokrát do týždňa vyrazí na nákup do obchodu. Najväčší sortiment potravín, kozmetických výrobkov, oblečenia, ale aj elektra či potrieb do domácnosti nájdeme vo veľkých predajniach. Kto chce nakupovať obľúbené výrobky výhodne, musí mať prehľad o aktuálnych zľavách či akciách, ktoré poskytujú jednotlivé obchodné reťazce. Dobre načasovaným nákupom zlacneného tovaru potom môže ušetriť desiatky percent. Letáky online na Zlacnene.sk Akčné letáky ... viac..
Hotové závesy

Hotové závesy

Moderné závesy do každej izby.
Už dlhšie premýšľate nad tým, ako by ste mali oživiť svoj byt aby už nepôsobil tak fádne až nudne ako doteraz? Riešenie vašich starostí môže byť jednoduchšie ako by ste si mysleli. Jednoducho sa ním môžu stať aj naše hotové závesy , ktoré ponúkame vo viacerých farebných vyhotoveniach. Pri našich hotových závesoch vždy dbáme na to, aby pôsobili elegantne no zároveň sviežo tak, aby vhodne doplnili každý priestor. Rovnako ako u každého nášho výrobku aj u našich hotových závesov sa vždy viete ... viac..
Deky

Deky

Luxusné deky, ktoré vás zahrejú počas chladných večerov.
Prídete domov po ťažkom pracovnom dni a jediné čo chcete je oddych a relax? Prikryte sa našou luxusnou dekou a pocit, ktorý prežijete budete chcieť zažívať znova a znova. Naše luxusné deky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov tak, aby vám zabezpečili to najväčšie pohodlie a komfort.  Naša deka nie je len obyčajnou prikrývkou. Môžete ju využiť ako dekoratívny doplnok do bytu alebo  ako prikrývku na posteľ. Deka ako darček? Výborný nápad! ... viac..
Prehozy na posteľ

Prehozy na posteľ

Luxusné prehozy na posteľ, ktoré oživia vašu spálňu.
Nie je vám jedno ako vyzerá váš prehoz na posteľ? Aj vy dobre viete, že naozaj  kvalitný a elegantný prehoz  na posteľ nie je len obyčajný prehoz, ale je to štýlový doplnok vašej spálne, ktorý ju doplní a dodá jej eleganciu a nádych luxusu? Máte určite pravdu. Prehozy na posteľ z internetového obchodu  tempobj.sk  sú vždy vyrábané z tých najkvalitnejších dostupných materiálov od overených dodávateľov, no máte navyše na výber zo širokej škály ... viac..
Xbox One S

Xbox One S

xbox one s konzola
15.7.2016 Elegantnejšia, štíhlejšia, ostrejšia Microsoft predstavuje nový Xbox One S. Hrajte najlepšie hry, vrátane Xbox 360 klasík, na o 40% menšej konzole. Zažiťe bohatšie a jasnejšie farby hier a videa s vysokým dynamickým rozsahom. Streamujte 4K video na Netflix a Amazon Video a sledujte Ultra HD Blu-ray filmy v mimoriadnej 4K Ultra HD kvalite. O 40% menšia Nenechajte sa jeho veľkosťou zmiasť. Má integrovaný napájací zdrojom a môže byž vybavená až 2 TB interným ... viac..
Sprchy

Sprchy

Kvalitné sprchovacie súpravy pre komfort kúpeľne
Sprchovacie súpravy v kúpeľni slúžia aj na oddych a pohodlie po namáhavej práci. Pomôžeme a vyberieme Vám sprchovacie súpravy podľa vašich predstáv a požiadaviek. Kvalitná sprchovacia súprava je nadovšetko. Nepovažujeme sprchovacie súpravy iba za detail, ale veľmi ocenení doplnok v kúpeľni. Každý vie, že teplá sprcha uvoľňuje a studená sprcha otužuje organizmus tela. Sprchové súpravy od výrobcov Grohe, Hansgrohe na internetovom obchode reut.sk Vám zabezpečia kvalitné sprchovanie vášho tela. ... viac..
Novinka Dominika DÁNA

Novinka Dominika DÁNA

NOVÁ DÁNOVKA.Tretí príbeh z obdobia novembra 1989, z obdobia detektívnych začiatkov Richarda Krauza.
Vám dobre známy  Richard Krauz  je na oddelení vrážd už viac ako rok, a ešte stále je v očiach svojich starších kolegov iba začiatočnícke kriminalistické ucho. Jeho mentor - Eduard Burger, má nastarosti niekoľko starých nevyriešených vrážd mladých dievčat. Vrah ich znásilnil a udusil v parku. Štýl všetkých troch vrážd jednoznačne nasvedčuje tomu, že sa jedná o toho istého páchateľa. Vyšetrovanie si vyžaduje  nový špecializovaný tím, no skostnatené vedenie polície tento fakt ... viac..